Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire néznének divat...

Mennyire néznének divat majomnak a szemüveg miatt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szemüvegem lesz, és minden keret közül az ilyen "divatszemüveg" keretek állnak jól ezek: [link] a négyszögletesek . És sajnos nagyon hasonlítanak a sima üvegesere amit csak kiegészítőnek hord a legtöbb ember, viszont én nem szeretném ha emiatt megnéznének az utcán,hogy " divat p*csa " , mást meg nem szeretnék mert nem áll jól . a kérdés adott.

előre köszönöm a válaszokat. :) (egy lányka)



2012. szept. 9. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
de szeritenm annak fognak nézni legalábbis amig a divatmajmok ezt hordják ..utánameg gáznak fogják tartani :S
2012. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na de ha ez áll jól? Èn annyira nem értem ezt az egészet miért kell valakit azért ledegradálni mert nem éppen az abban a hónapban divatosnak ítélt szemüveget hordja? Ha meg nem olyat veszek akkor azért szólnak le mert nem áll jól? Borzalmasak az emberek! Pfujj
2012. szept. 9. 18:02
 3/8 anonim ***** válasza:
na ne röhögtessél már. a sok barom inkább kussolna, aki ledivatmajmoz valakit (egy kibszott szemüvegkerettől nem lesz divatmajom senki)
2012. szept. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó nyilván , de ha az emberek ilyenek már pedig ilyenek és lenézik a másikat egy szemüveg keretért akkor nem tudsz mit csinálni , mondhatod , hogy kussoljanak , de nem teszik.
2012. szept. 9. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:
legelső vagyok .. nem az én vélemyényemet mondom ,én nem divatmajmoználak le ..teljesen megértelek én is szemüveges vagyok :(
2012. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem én csak sajnos az ember így is úgy is eosszul érzi magát vagy azért mert le divatmajmozzák vagy azért mert nem áll jól neki a másik, a kontaktlencsét neg nem díjazom és azt anúgy sem lehet egyből majd felbróbálok még más fajtát is hátha.:)
2012. szept. 9. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem divatmajomkodás, ha megmondod hogy a tiédben rendes lencse van és csak ez áll jól, majd rámutatsz egy divatszemüvegre, hogy ebben műanyag van. Neked muszáj hordanod valamit, nekik nem. Ennyi.
2014. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Azóta már megvan a szemüveg és látszik rajta,hogy nem ez a nerd vagy minek nevezik:)
2014. jan. 21. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!