Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy ilyen alkatú lány is...

Egy ilyen alkatú lány is lehet vonzó?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen alkatom van és sokszor azt veszem észre,hogy utánam fordulnak az utcán.Nem tudom eldönteni,hogy miért ?:D



2012. szept. 9. 11:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

ma 12:37

Gratulálok az eszmefuttatásnak, még van is valóságalapja.

De legközelebb a kérdésre se felejts el válaszolni, mert gyakorlatilag ez elmaradt...

2012. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem öltözöm nevetségesen,alapból magassarkúkat se veszek fel,mert így is elég magas vagyok (172 cm) egy sima farmer+póló vagy balerina vagy tornacipő,de semmi kirívó.Így sem értem mi lehet olyan feltűnő rajtam Oo
2012. szept. 9. 14:41
 13/15 anonim ***** válasza:
64%
Számomra kizárt...
2012. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Talán csinos vagy?

Én sem vagyok vékony, de fel tudok úgy öltözni, hogy ízléses legyek, ne trampli, nem veszek fel pattanásig feszüléő ruhákat, viszont olyanokat sem, amik mindent takarnak.

Szerintem észre lehet venni,. ha azért néznek, mert épp rosszul nézel ki, vagy azért, mert nagyon is jól:)

2012. szept. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy lehet! ha jól öltözködsz (előnyöseN) és láthatóan elfogadtad magad, akkor igen.
2012. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!