Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy ilyen alkatú lány is...

Egy ilyen alkatú lány is lehet vonzó?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen alkatom van és sokszor azt veszem észre,hogy utánam fordulnak az utcán.Nem tudom eldönteni,hogy miért ?:D



2012. szept. 9. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát örülj neki! :D
2012. szept. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nagyon is! :) Sõt.. az se zavarna ha husisabb lenne.
2012. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Egy ilyen alkatú lány sokkal szebb és nőiesebb mint a gebék és izompacsirták! :)
2012. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
56%
Jobb mint egy 40 kilós csontrakéta!És még az arca is szép.Vagyis olyan csábító.
2012. szept. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vonzó, de ahhoz normálisan kell tudnia öltözködni..
2012. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok,köszönöm szépen :)
2012. szept. 9. 11:49
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja,igen és mindenkit felpontoztam :)
2012. szept. 9. 11:51
 8/15 MadameViciouse ***** válasza:
100%

Kisugárzás,arc is számít,nem csak a súly.Lehet vonzó persze.

Viszont láttam más pár ilyen alkatú lányt akik belepréselik magukat egy extra szűk nadrágba és feszes felsőbe,amiből kilógnak a hurkák,mellé egy magassarkú és úgy néznek ki mint valami 2lábon járó grillcsirke.

Utánuk is megfordulnak az emberek,de inkább mert annyira nevetséges.

Viszont ha ízlésesen van felöltözve az más.

2012. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Hát nőként az ilyen alkatú lányok után 80%-ban azért nézek vissza, mert nevetségesen tudnak felöltözni. Múltkor is egy ennél husibb lány, fenékig érő miniszoknyába, és olyan köldökig érő neon-színű direkt szakadt pólóban volt, hát azt le kellett volna fotózni, és berakni a "bátorság" szó mellé a szótárba illusztrációnak..meg szintén egy husibb lány, 20 centis platform, kilógott a segge a miniszoknyából, és egy köldökig kivágott póló...szóval annyira nem értem az embereket, olyan szinten stílustalanak a magyar lányok, hogy erről vagyunk híresek Európában, nem ám a túrórúdiról..ja meg láttam rengeteg kövér lányt színes leggingben és derékig érő pólóval, pedig azt még miss tökéletességen sem lehetne elviselni.:"D
2012. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
De még mennyire hogy lehet, ha mellé ízlésesen, nõiesen is öltözködik. Számomra sokkal vonzóbb, mint egy vékony lány.
2012. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!