Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy fiú az osztályból aki...

Van egy fiú az osztályból aki tetszik nekem. De a lenagyobb ellenségem elcsábította. Mit tegyek hogy újra az enyém legyen?

Figyelt kérdés
van egy fiú az osztályból aki tetszik.am 11 évesek vagyunk.és 2.osztályban jártunk is.m,it tegyek hogy ujra belém szeressen?

2012. szept. 5. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

11 évesen nem ezen kéne törnöd a fejed. Egy másodikos gyerek pedig nem is tud igazi érzelmeket átélni, úgy értem szerelem... Stb. Kis idő múlva úgyis elfelejted. Ráérsz akkor gondolkodni rajta, amikor megnősz.

16/l

2012. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bizony, ezen pár év múlva törd a fejed, majd pár év múlva foglalkozz ilyenekkel 16/F
2012. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

11 évesen ne foglalkozz ilyenekkel, majd pár év múlva. Amúgyse találsz ilyen korban normális fiút.

Én 11 évesen még haverokkal toltuk a Red Alertot meg Battle Zonet lányokkal nem is foglalkoztunk :D

2012. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem ugy értettem.2.-ban csak ugy szerelmesek voltunk egymásba amit mindketten tudtunk a másikról.nem jártunk csak rosszul írtam véletlen.kiakartam javítani de nem tudtam hogy kell.igazából az lenne a kérdés:

mit csináljak hogy újra belém szeressen?

2012. szept. 5. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:

itt alapvető problémák vannak.

ennyi idősen te mit értesz a "legnagyobb ellenség" alatt?

mit értesz "csábítás" alatt?

mit értesz "szerelem" alatt?

ehhez még nőnöd kell - kérlek ne vedd rossz néven.

2012. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!Megpróbálok lemondani róla
2012. szept. 5. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!