Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az a gondom, hogy nagyon nagy...

Az a gondom, hogy nagyon nagy a homlokom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt már kicsit ferdén levágva, de most vissza álltam az egyenesre. Sajnos ebből a frufruból nem lehet egyből oldalfrufrut csinálni, csak ha lenövesztem az egészet. De amég le nőne, kikéne csatolnom, hogy ne lógjon a szemembe, és a nagy homlokom miatt pedig nem szeretném. Szívesen hordanám félrecsatolva, mert tetszek igy magamnak (így itthon nézve), de kiröhögnének, mert már elég sokan mondták h nagy frufru nélkül. Mit csináljak? Mondanátok valami jó frufru félét? Vagy mit csináljak hogy oldal frufrum legyen?
2012. szept. 4. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik félrecsatolva akkor hordd úgy, nem másokra kell hallgatni, nekem is nagy a homlokom, mégsincs semmiféle frufrum, nekem így tetszik. Másoknak is tetszek, nem ezen múlik.
2012. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bratilla ***** válasza:
100%
A nagy homlokú emberekre azt mondják, hogy értelmesebbek. :) Szóval inkább legyél büszke rá, és ne parázz azon, hogy mások mit gondolnak, legalább benned ezzel van valami egyedi. :)
2012. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!