Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az gáz ha 14 éves létemre...

Az gáz ha 14 éves létemre szüleimmel, hugommal megyek városi napokra?

Figyelt kérdés

barátaim nem nagyon vannak , egyedül meg nincs kedvem kimenni :D

gáz? szinte mindenki másokkal szokott menni


2012. szept. 2. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy ilyen kérdés felmerült benned.

Én meg 25 éves vagyok, és még mindig az anyámmal járok vásárolni, néha még koncertre is, ha ő is szereti.

2012. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mivaan? Szégyelled őket? De ha fizetnek neked valamit azt nem, ugye? Remélem, a gyerekeimnek soha nem lesz égő velem mutatkozni. Maradj otthon, ha gáz akár a húgoddal, akár a szülőkkel mutatkozni.

(Egyébként meg ha kimész, találkozhatsz olyannal, akihez csapódhatsz, gondolom a szüleid megengedik, hogy haverokkal menj tovább.)

2012. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én 16 vagyok de még mist is tesómmal mentem városnapokra..:D:D
2012. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Egyedul menni rossz mindenhova. Ha csaladdal mesz abban nincs semmi rossz. A veled egykoru lanyok szemeben sem. Altalaban mindig mindenhova ugyanazzl a barátnőmmel megyrk. Sot altalaban az o csaladja meg az en vsaladom egyutt megy. Ha valakinek nem tetszene ha csaladdal vagy akkor az a szive melyen hianyolja a csaladot. Nyugodtan menj veluk
2012. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Néha én is gáznak érzem, hogy mindig a szüleimmel meg az öcsémmel megyek mindenhova. :S A korombeli lányok általában a pasijukkal vagy a barátnőikkel mennek... Csak nekem sajna nincsenek barátaim.

Kérdező, te lány vagy? Merre laksz?

16/L

2012. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
fiú vagyok és bács-kiskun megye
2012. szept. 2. 14:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor mindegy, mert én nem ott lakok. Békés megyei vagyok. Nincs valaki aki erre lakik, és kijönne velem ilyen rendezvényekre? :/
2012. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A kérdés gáz. Szerinted a szüleidben felmerül valaha a kérdés, hogy "Gáz, hogy a lányommal sétálok az utcán?" pl.

Kamaszkori betegségben szenvedsz csak remélem.

2012. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaj, dehogy gáz! :)

Én is gyakran járok a szülemmel és a húgommal ki. Vásárolni például csak Anyuval szeretek.

Augusztus 20-i ünnepségeken egy nap voltam kint a barátommal, egyszer Anyuékkal, egyszer meg a barátaimmal koncerten.


18/L

2012. szept. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!