Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek "vehetek" fel...

Szerintetek "vehetek" fel feszülős farmert?

Figyelt kérdés

Az alkatom kb. ilyen, mint a SZEXI lánynak:

[link]


a csípőmnél kicsit kiugrik, a lábaim husik, de annyira nem vészesek, a fenekem aránylag nagy, nem valami formás. Kb. ilyen:

[link]

Vélemény?


2012. szept. 1. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen,mért eddig mibe jártál ami lóg a fenekeden?
2012. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. De most vettem egy nagyon feszülős nadrágot. Nagyon tetszik, de bizonytalan vagyok, hogy nekem való-e és nem a "pálcikáknak"?!
2012. szept. 1. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem egész nyugodtan hordhatsz feszülős farmert, ha gondolod vegyél fel hozzá egy kicsit hosszabb felsőt, hogy a feneked takarja :)
2012. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fényképezd le benne a lábadat ,felteszel egy képet és megmondjuk az a legegyszerűbb...
2012. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neee! Nagyon feszülőset ne. Akiknek nagy a fenekük/vastagabb a lábuk azok a lányok is tudnának annyira csinosan öltözködni , de a feszülős nadrág röhejes is lehet. Rakj fel képet könnyebb megmondani, hogy te felveheted vagy egyáltalán nem illik a testalkatodhoz.
2012. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!