Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tudnák tenni ellene? Már...

Mit tudnák tenni ellene? Már nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
az előbb feltettem egy kérdést csak egy kicsit másképpen,most még egyszer felteszem máshogy :) ..szőrös a kezem de nagyon(barnán) és néhány fiú piszkál vele.. tudom hogy nem az én hibám miatt lett ilyen szőrös,de m1..el akarom tüntetni ,vagy kicsit halványítani rajta hogy ne legyen ilyen ,,gáz''.. gyantázni NEM merek mert félek hogy kipöttyösödne,mert rossz bőröm van,és szőkítő port se akarok használni mert olvastam több helyen hogy nem ajánlatos,ha leborotválnám az meg nagyon szúrna. van valami ötletetek hogy mivel tudnám megváltoztatni,hogy ne legyen ilyen sötét?

2012. szept. 1. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

SZERINTEM A LEGJOBB MEGOLDÁS A SZŐKÍTÉS VAGY A VÉGLEGES SZŐRTELENÍTÉS

én úgy tudom hogy nem olyan nagyon durván drága

2012. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetőségek:

borotva - felejtős, másnapra már tüsire kinő, nagyon gáz, kipattoghatsz tőle.

epilátor - szőrbenövést okoz, nem szedi ki rendesen. felejtős.

gyanta - pl. cukorgyanta érzékeny bőrre tökéletes, kiszedi a szőrt, hetekig sima utána, ez a legjobb.

szőrtelenítő krém - ugyanazt teszi mint a borotva, nem tartós, és mivel egy vegyszer, káros is.

szőkítés - a szőr megmarad, csak sárgás színe lesz, nem túl szép.

Ezek a lehetőségek. Más nincs.

2012. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szóval akkor a gyantát ajánlod utolsó?:)))
2012. szept. 1. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a gyantát ajánlom, az a leghatékonyabb, a bőröd majd hozzászokik, és mivel ritkán kell ez a legkevésbé durva megoldás. Szerintem semmi rémisztő nincs benne, ne félj tőle, annyira hozzászokik az ember, hogy egy idő után már nem is zavaró a fájdalom amivel jár.
2012. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!