Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen táskát tudtok ajánlani...

Milyen táskát tudtok ajánlani egy rocker lánynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném megtudni, hogy milyen táska lenne a megfelelőbb egy rocker lánynak, a málhán és a szimatszatyron kívül.
2009. júl. 27. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

szerintem fess be feketére egy szimatszatyrot és díszítsd fel szegecsekkel, esetleg hímezz rá sárkányt, láncokat erősíts rá, a láncra pl keresztet, kelta medálokat rakj. Így biztos nagyon esedi lesz. Esetleg kitűzők is mehetnek rá :)

Vagy még láttam egyszer goth boltban fekete bársonyból készült hátitzsákot, nem volt málha nagyságú, de nagyobb volt, mint egy szimatszatyor. Nagyon jól nézett ki, olyan zsebes volt, amilyet bőrből szoktak csinálni: [link] csak bársony. igaz, inkább gothos, mint rockeres, de szerintem teljesen oké egy rocker öltözékhez is :)

21/L

2009. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*...egyedi...
2009. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak pár dolog kell akkor övtáska nem jó? :D

Én nem vagyok rocker, mármint ilyen keverék vagyok, de énis övtáskát hordtam ha nem szimatszatyrot és málhát! :) Igen...amig tönkre nem ment az övtáskám :D:D.

16L.

2009. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Az első válaszolóval azért nem rétek egyet, mert attól nem lesz valami "rockeres" ha minden dolgot összekeversz. Például a kelta minták, egyáltalán nem függnek össze a sárkányokkal, a sárkány a kereszttel. A szegecs meg a kereszttel nevetséges. És ne azért hordjon jelképeket, mert divatos, hanem a jelentése miatt. Elképzeltem magam előtt ezt a táskát, és nem az egyedi jelző, hanem a nevetséges jutott eszembe.
2009. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
hát képzeld, én pont egy ilyen táskát láttam egy lánynál és eléggé egyedi volt, de egyáltalán nem nevetséges! Vékony láncok voltak rajta, mindenféle medálok meg ilyesmik. Mellesleg a kelták szentként tisztelték a vörös és a fehér sárkányt, a mitológiájukhoz tartozik. A kereszt meg lehet kelta kereszt is...
2009. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egy ilyesmit tudnék elképzelni,bár nem hinném h Mo-n ugyanilyet lehet kapni de hasonlókat nagyon skszor látok az Eldorádóban,illetve netes áruházakban.

[link]

2009. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2009. júl. 27. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!