Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti nem találjátok az...

Fiúk! Ti nem találjátok az ilyen formájú lábakat csúnyának?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem is ilyen formájú, és hiába sportolok, nem lesz jobb...



2012. aug. 31. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
De!
2012. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de biztos van olyan gyakorlat amivel lehet rajta javítani. A hosszú távfutás pl., az soványít. Napi 6-8-10 km. 24F
2012. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szokas es nem is szabad egy testreszbol megitelni valakit. Meg kell ismerni az EMBERT.
2012. aug. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a futás kilőve, a bokám még kiskoromban eltört, és nem jól forrt össze, ezért nem futhatok. Biciklizni szoktam, azt szabad az orvosom szerint.
2012. aug. 31. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Jáááájjjj!!:D
2012. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég durva, és ha a te lábad is ilyen akkor nem hinném hogy vékony vagy, diétázz.
2012. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vékony az nem vagyok, de kövér sem, akár hiszed akár nem. Nem hinném, hogy 167 cm-hez a 63 kiló sok lenne. Az alakom jó, csak a lábaim bénák, mert ilyet örököltem.
2012. aug. 31. 12:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz rajta változtatni, minek emészted magad rajta?

Kicsit tömzsik, és?

Nincs ezzel semmi baj. Nehogy azt hidd, hogy vkinek majd emiatt nem fogsz kelleni.

2012. aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nyomi csámpás lábtartással van gond, a vastagabb vádli még szép is tud lenni, ha izmos. Szóval ha nem hiszed azt, hogy attól vagy cuki, hogy ilyen ortopéd stílusban állsz vagy ülsz, akkor semmi gond. Bringázz sokat, mert az jó! :)
2012. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!