Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Ti akik szomorúak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti akik szomorúak, mert nincs barátjuk szépek avagy rondának találjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok miért nincs barátotok?A férfi nemben keresendő a hiba,avagy ti vagytok bátortalanok?Mégis hol szoktatok ti ismerkedni?Volt már hogy feladtátok?

2012. aug. 30. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

hála neked majd jönnek a "ronda vagyok?" típusú kérdések.

miért bennünk lenne a hiba,ha nekik nincs párjuk?

2012. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Nincsen, es nem is volt,20 vagyok. Szepnek tartom magam, szerintem az az egeszseges, de kicsit ratesz, hogy eleg sokat modellkedtem. Azert nincsen, mert nem akarok, es azert nem akarok, mert meg nem talalkoztam olyannal, aki mindenben stimmelt volna. Ha majd o eljon, orulni fogok, de addig is jol erzem magam. :)
2012. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez helyzettől függ, a pasiba is van hiba (kibe nincs?) és bennem is. Én pl félénk vagyok, pedig szépnek tartanak..de valami meg gátol abba hogy belemenjek a kapcsolatba. Érzem h nem az igaziak akik udvarolnának nekem. Egyszer volt fiúm, másnap szakítottam vele mert nem szerettem de túlzottan nyomult is. Lehet hülyeségnek hangzik, de kis koromtól kezdve a szerelemről álmodozok, és tudom h a szerelem lesz a végzetem (azaz ha vkibe halálosan beleszeretek)


Szóval röviden: még nem találtammeg az igazit!

2012. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ja és 15l
2012. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktam ismerkedni, mert ronda vagyok. ez kielégítő válasz?:) én már rég feladtam amúgy.
2012. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
5-ös nem vagy ronda:)
2012. aug. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én tudom, hogy bennem van a hiba, de nem a külsőmmel van a gond. Több olyan srác is kezdeményezett, aki nagyon tetszett, de úgy gondoltam, hogy ők túl jók hozzám képest, és erre ők is rá fognak jönni, és mire beleélem magam, dobnak. Tudom, önbizalomhiány... De dolgozom rajta... :)

17/L

2012. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Le merem fogadni,hogy azok a fiúk meg azt gondolták,hogy na b@ssza meg ennek sem kellek.Tényleg dráma nem mondom.
2012. aug. 30. 22:07
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem tartom magam csúnyának, és sosem gondolom, hogy az én hibám az, hogy nincs barátom. Még úgy igazán normális, boldog kapcsolatom nem is nagyon volt, csak zűrös, hosszú, fájdalmas szerelmi afférok.

Nagyon szerelmes típus vagyok, ha beleszeretek valakibe, az akár évekig is eltart úgy is, ha már tönkrement a szitu, mindig minden próbálok helyrehozni, ha szeretem az illetőt. Ha ilyen van, akkor közben nem rúghat labdába nálam senki más.


Nos, az ismerkedős rész. Ezt utálom a legjobban. Kevés az olyan pasi, aki nem erőltetett, szimpatikus, minden téren megfelel, összeillünk, és emellé még érzem is a szikrát vele. Nem jövök össze senkivel csak mert szimpatikus, nekem az kell, hogy megdobogtassa a szívem. Ilyen pedig nagyon ritkán van, kevés fiú/férfi képes erre, és általában azzal is van valami más fajta probléma. Sokszor hiszem, hogy átok ül rajtam, de próbálom már lazábban felfogni, és nem keseregni.:)

2012. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#5-ös válaszoló véletlenül nem Eszternek hívnak? :D
2012. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!