Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Ti akik szomorúak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti akik szomorúak, mert nincs barátjuk szépek avagy rondának találjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok miért nincs barátotok?A férfi nemben keresendő a hiba,avagy ti vagytok bátortalanok?Mégis hol szoktatok ti ismerkedni?Volt már hogy feladtátok?

2012. aug. 30. 21:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam, este van... -.- #3-as válaszoló, véletlenül nem Eszternek hívnak? :D
2012. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 vagyok, és még nem volt rendes kapcsolatom.

Külsőmmel nincs gondom, szépnek tartanak mások...jobb napjaimon én is magamat.

Azért nincs kapcsolatom, mert akik próbálkoznak nálam, nem tetszenek nekem...esetenként még taszítanak is.

Ha nekem tetszik valaki, akkor 2 eset van, az egyik (most már szinte nincs ilyen) hogy én nem tetszem neki, a másik, hogy csak szexre kellenék. De nekem normális kapcsolat kell, így nem megyek bele.

Arról nem is beszélve, hogy a "tiltott gyümölcs" után vadászgatok rendszeresen...bizonyára egy erős mazochista hajlam is van bennem...

2012. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Nekem még egy barátom se volt. :|

Hát az túlzás hogy csúnyának gondolom magam, de szépnek se... Voltak már akik próbálkoztak, de őket nem tudtam komolyan venni, mert tisztában voltam vele hogy csak szexre vagy szopásra megy ki az egész...

Amikor beleszeretek valakibe, akkor egyszerűen átver vagy egyik percről a másikra elfelejt. (1-2)

15/L

2012. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
6os honnan tudod?:O
2012. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tudom.:) Nincs csúnya nő..
2012. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Csak olyan aki nem tud sminkelni és öltözködni..
2012. aug. 30. 22:39
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok olyan helyzetben, nyárra haza kellett költöznöm tejesen, egyetem meg messze van innen, nem fogok belemenni egy kapcsolatba, ha tudom, hogy pár hónap múlva távkapcsolat lenne úgyis. Akkor most ezért nem lehetek szomorú, mert te azt mondtad...?
2012. aug. 31. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
3as vagyok és nem Eszter! :D
2012. aug. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!