Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy csináltassak portfoliót?

Hogy csináltassak portfoliót?

Figyelt kérdés
elvégeztem egy modelliskolát, és szeretnék csináltatni portfóliót, de nemtudom hogyan kezdjek neki. Ha írok egy nekem szimpatikus fotósnak, akkor neki van 1 csapata, vagy külön kell termet meg sminkest meg mindent keresnem? Vagy ez hogy működik? Nem szeretném ha egy ügynökség csinálná mert azok xarok.. és egyáltalán van értelme? mert azt olvastam a jobb ügynökségek ingyen megcsinálják, de én voltam egynél és az aztmondta, hogy tetszem nekik, de 80000 a portfolio!
2009. júl. 27. 02:02
 1/3 anonim ***** válasza:
ez úgy működik h felhívsz egy fotóst igen. nem mindneki rendelkezeik saját stábbal, de vannak divat fotósok akiknek van sminkesük külön, de azért is fizetni kell. így sztem jobbasn jársz ha kozmetikssal csináltatod a sminked a fotózás napján. ja és igen, felhívsz egy fotóst, elmondiod h portfóliót szeretnél. van akinek van műterme, de van aki a fotózás napján bérel ki egyet a fotózásra. és igen, a portfóliók nem olcsóak, de kilehet fogni kedvező árúakat is. deha vmi látványosat szeretnél,a kkor az pénzbe fog kerülni. hacsak ilyen sima, állok, üköl, guggolok, az kijön kevés plénzből is, de az nem vmi látványos. szóval sztem akkormár add meg a módját, ha ezzel szeretnél foglalkozni. keress internetet olyat, aki vállal divat-portfóliót, hívd őt fel, és ő elfogja neked mondani a menetét, h van e műterme, vagy bérel e, mennyibe fog kerülni, stb
2009. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pesten a viennfashionos Vivivel csináltattam, és rám sem ismertek az ismerőseim, azóta megkeresett egy modellügynökség... és még tanfolyamon sem voltam sehol. A fotó fontosabb mint a tanfolyam. És nem ezen kell spórolni, bár az enyém olcsó volt!
2009. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez igazánból úgy működik, hogy aki csinos és tehetséges annak megcsinálja ingyen az ügynöksége azért, hogy aláírjon velük egy szerződést és pénzt keressen nekik.


Ezek a 80ezres lehúzások azoknak a lányoknak vannak, akik rondák, vagy nem rondák, de amúgy modellnek nem jók.

Persze a tanfolyáson mindenki "hűde szép, hűde tehetséges", ha 5-ből eegy elhiszi és megcsináltatja akkor már jól jártak...

2009. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!