Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya ha valakine...

Szerintetek csúnya ha valakinek kis rés van az első két foga között?

Figyelt kérdés
Nektek fontos hogy valakinek tökéletes fogsora legyen? Mi a véleményetek, egy lány akkor is lehet csinos, ha van egy kis szünet a fogai között?
2012. aug. 27. 05:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól még aranyosabb
2012. aug. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
én speciel lány vagyok és van is rés,de én nem szeretem...akik ismernek azt mondják már megszokták és nem is nézik,nem tudnának máshogy elképzelni,de én azért szeretném igénybevenni a fogszabályzó nyújtotta reményt....bár valahol azt olvastam,hogy ilyen "szünet" esetében nem feltétlenül válik be,mert igen,összehúzza,de a akkor máshova kerül a rés...:/ tudom,hogy van aki szerint cuki meg szexepil mrg ilyenek,de engem mindig is zavart...
2012. aug. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én mindig is szerettem volna, de nincs rés.. pedig az olyan kis különleges :D


és igen, szerintem akkor is csinos lehet valaki, ha rés van a fogai közt. gondolj például Madonnára ( ne most, mert már megöregedett, hanem régebben, mikor még fiatal volt!!) :)

2012. aug. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Anna Paquinnak is van és nagyon aranyos vele,sőt szexi.
2012. aug. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
simán lehet szexepile is
2012. aug. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen kis résem, de szerintem régebben nagyobb volt...

Régebben zavart, de most már elvagyok vele.

Ráadásul nővéremnek nem volt ilyenje, hanem teljesen szabályos fogsora volt, de ahogy elkezdett nőni a bölcsességfoga az egész teljesen összetorlódott. Hát nekem talán nem fog a rés miatt. :)

2012. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eddie Murphynak is van :D
2012. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van rés, és most már meg is marad, mert kinőttek a bölcsességfogaim, mégsem tűnt el. De nem baj, már megszoktam, és mások is. Apukám néha mondja, hogy kellett volna fogszabályzó, hogy eltűnjön, de hát ez van. Ja, és szerintem a fiúkon is nagyon aranyos ez.:)
2012. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy kis rés.. régen engem is zavart,de mára már egyáltalán nem zavar. Fogorvos kérdezte,hogy zavar-e ,mert akkor fogszabályzó..de akkor már nem zavart.

16L

2012. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) nekem is van rés és engem kicsit zavar, és én is ilyen tökéletes fogsort akartam de már hozzászoktam. :)
2012. aug. 28. 02:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!