Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nekem miért nincs feszes,...

Nekem miért nincs feszes, kerekebb fenekem?

Figyelt kérdés

Sportolok,nem eszem egészségtelen dolgokat,édességet is ritkán eszem,csak vizet iszom.

Még több mozgás kéne? Ami mondjuk kifejezetten a fenékre való?


2012. aug. 23. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez adottság főleg. Ha sportolsz, abban is van, ami használ és van, ami árt a fenék szépségének.
2012. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Árt a fenéknek? Melyik mozgás?

2012. aug. 23. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem vagyok sem edző, sem testnevelő. Szakembert kérdezz erről!
2012. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jó részt genetika kérdése.

Én pl. sajnos egy lusta disznó vagyok, mégis vékony és majdhogynem atlétikus alkatom van. Anyum dettó ilyen.

Viszont van olyan ismerősöm, aki egészen kisgyerek korától kezdve versenyszerűen sportol, rendszeresen fut, és mégis vastag csontozatú, nem kifejezetten sportos alkat (persze nem is hájas, meg kövér, csak nem szálkás, feszes, stb).

Persze azzal biztos nem ártasz, ha fenékre is gyúrsz kicsit. :) A futás, bicajozás jó rá elvileg, meg lakótársam csinált vmi speckó tornát, talán rubint réka, v vmelyik másik videója alapján, keress rá. :)

2012. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Éértem:) Köszönöm szépen!
2012. aug. 23. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:))
2012. aug. 24. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!