Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Új suli, ismeretlen emberek....

Új suli, ismeretlen emberek. Mennyire lehet az ismerkedésnél hátrány ha valaki nem tökéletes?

Figyelt kérdés
A "nem tökéletes" alatt értem én azt, ha valaki elég kövér, vagy pattanásos, esetleg a bőre valamennyi része égési sérüléstől heges...15-16 éves gimis fiataloknál hogy működik ez?

2012. aug. 23. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát engem év elején(2-3 hónapig) azért basztattak mert kicsit duci vagyok..de egy idő után ez eltűnt..és elég jóba lettem úgy mindenkivel..
2012. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bamboochatheone válasza:
Ha jófej vagy akkor nincs gond. De mivel ilyeneken parázol biztosan lesznek problémáid.
2012. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon visszahúzódó vagy, esetleg ehhez kicsit olyan különc, tehát rocker vagy ilyesmi, akkor eléggé ki leszel közösítve. De általában (az én osztályomban legalábbis) senkit se a kinézete alapján ítélnek meg.
2012. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
höh, akkor csak nekem volt szerencsém, engem egyáltalán nem közösitettek ki, pedig hosszú fekete haj, fekete csőgatya a többit meg tudod, nem kell parázni, jó lesz az. 17f
2012. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!:)

Tulajdonképpen könnyen barátkozom, ha a másik fél is szimpatizál velem.Sosem volt gondom azzal, hogy "idegen" helyen idegen emberekkel elkezdjek beszélgetni. Pl. koncerten, vidámparkban, strandon. Csak azért kicsit izgultam:) De mostanra már tudom, hogy nincs miért!:):)

2012. aug. 23. 18:16
 6/8 anonim ***** válasza:
:) sok sikert :D
2012. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha jófej vagy, minden rendben lesz.

Gimiben sajnos engem is kiközösítettek, meg ribinek tituláltak, csak azért, mert szép vagyok és szőke a hajam.

Szóval, nem azon múlik hogy nézel ki, inkább azon, milyen a természeted és milyen emberek közé kerülsz.

2012. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)


Tulajdonképpen van olyan ember az osztályban aki talán kritizálhatóbb nálam(egy alacsony, fogszabis vékonyka fiú...) de én megfogadtam, hogy mindenkivel! próbálok sokat beszélgetni és egyebek a táborban.:) Ha valaki, akkor én biztos nem fogok senkit kinézni. Érettnek tűnik az osztály, egyaránt fiúk-lányok, szerintem szép évek elé nézek.:):)

2012. aug. 24. 07:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!