Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hajtippek iskolába?

Hajtippek iskolába?

Figyelt kérdés
Valaki tudna linkelni valami egyszerű hajat amit könnyű elkészíteni és gyors? :) Vagy akár leírni hogy hogyan kell. Előre is köszönöm.
2012. aug. 17. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
copf, konty mi kell még? ha befonod esetleg még ennyi azt hiszem amit én csinálok...kiengedve SOHA nem hordom..
2012. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindig kiengedve hordom. :D
2012. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :DDD
2012. aug. 17. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
kiengedve ,felcsatolva ,fonva ,összekötve,hajpánttal ,kontybas
2012. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*kontyba
2012. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én se hordom soha kiengedve. :O Konty, hajszálkafonás, masni . Írd be youtubera, hogy hairstyles for school, és biztos kifog adni elkészítendőt.
2012. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN MINDENKINEK. :)
2012. aug. 17. 22:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Van, amikor csak egyszerűen összefogom egy kontyba, van amikor copfba, de ez csak vészhelyzet megoldás, amikor késésben vagyok, és el is feküdtem a hajam. :)

Egyébként mindig kiengedve hordom. Mivel eleve egyenes a hajam, ezért csak a végét szoktam kivasalni egy átlagosabb napon, hogy ne álljon kifele (az minidig megőrjít).

Van, behullámosítok egy-két tincset, és olyan kócosabbra csinálom.

Van, amikor befonom a frufrum és oldalratűzöm.

Van, amikor az egészet begöndörítem, és esetleg egy hajpánttal is feldobom. (ezt egyenes hajjal nem teszem, mert akkor valahogy lelapul, vagy nem tudom.

Millió variáció van, néha szoktam ötleteket gyűjteni a neten is. :)

2012. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!