Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó iskolába ez a táska?

Jó iskolába ez a táska?

Figyelt kérdés

Most megyek 9.-be és valami ilyesmit szeretnék:

[link]

[link]

[link]

Szerintetek melyik a jobb?Vagy ha egyik sem akkor linkelnétek olyat ami szerintetek jó? 15/L


2012. júl. 31. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem kicsi.
2012. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen volt csak az nike volt...hát hosszú távon eléggé húzta a vállamat, szóval ha sokat gyalogolsz a suliig akkor inkább válassz hátizsákot

de amúgy jól néznek ki :)

2012. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kicsi lesz. Én ezt egyetemen használtam, ahol csak 1 füzet kellett, kaja meg innivaló. Középiskolába meg szinte minden tárgyból kell füzet+könyv
2012. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is az egyetemen használtam szintén 1 füzet, kaja, pia és ennél több minden nem is nagyon fért volna el benne
2012. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát van egy ilyen táskám is csak hátitáska de szerintem ez már nem való középsuliba

[link]

2012. júl. 31. 14:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg jól néznek ki, de ha sokat kell utaznod a suliig, és megpróbálod nem otthon felejteni a tankönyveid nagy részét, akkor le fog szakadni a vállad mire hazaérsz. Én legalábbis majdnem meghaltam miután hazaértem a telepakolt oldaltáskával. :D Szóval szerintem jobban járnál egy rendes hátizsákkal. Arról már nem is beszélve, hogy akár még gerincferdülésed is lehet a telepakolt oldaltáskától...
2012. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

miért ne lenne jó az a hátizsák középsuliba?

szerintem tök jól néz ki..

meg mi az hogy nem való...

2012. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem jók,de 9-be nagyon sok a tankönyv és nagyon nehéz lesz,egyébként simán jó még 9-be a hátizsák...
2012. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!