Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
13 éves leszek és szeretnék már hordani egy szivacsos melltartót de nem tudom hogy hogy mondjam el anyunak !! :=/
2012. aug. 16. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van mit beletenned, és már nem jó a sportmelltartó vagy top, akkor szerintem idővel az anyukád fogja felhozni a témát és elvisz a boltba, hogy válasszatok.

De hogyha nem szeretnéd ezt kivárni, akkor mondd meg neki, hogy - Anyu, már elég nagy melleim vannak, ( vagy kicsik, de átlátszanak a pólómon), és szeretném, ha vennél nekem egy szivecsos melltartót, hogy ne szégyeljem, hogy átlátszik vagy egy picit lóg...

Szerintem ha felajánlod neki, hogy akár együtt is elmehettek venni, annak nagyon örülni fog. (legalább is az enyém örült neki). De ha neked ciki lenne vele együtt menni, akkor mondd meg neki, és elmész pl. barátnőddel.

Biztos megérti, mert ő is volt ilyen korban... 15/l

2012. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi !:)
2012. aug. 16. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!