Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék? (többi lennt)

Mit csinálhatnék? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Minden nap borotválom a lábam, mert nagyon hamar visszanő rajta a szőr. :/ És lesz hamarosan egy sporttábor a balcsin, ahol nincs lehetőség erre a műveletre.. csak fülkés zuhanyzók vannak, a szobáktól olyan.. 50 méterre. Ott nem hiszem, hogy sikerülne, a wc-n sem, mert az undorító, az ágyamban .. hát.. kicsit feltűnő lenne , ha ott elkezdeném, meghát.. olyan 6-7 éves gyerekek is lesznek a szobában .. :/ ötletek? :) bocsi a regényért és az értelmetlen fogalmazásért.. :D köszi előre is :)
2012. aug. 15. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
gyanta?!
2012. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát két lehetőség van: előtte pár napig nem borotválod és mikor elég hosszú szépen legyantázod, akkor nem nő vissza 1-2 hétig, de ha ilyen sűrűn borotválod, akkor akár 3-4 hetet is kibír valószínűleg. Másik lehetőség: elhiszed, hogy nem ciki lábat borotválni egy közös zuhanyzóban sem :)
2012. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tábor előtt gyantázd le a lábad, mert így nem fog olyan hamar visszanőni a szőr. Ráadásul simább is lesz, és ha megint elkezdene szőrösödni az sem lesz olyan feltűnő, mintha borotváltad volna.
2012. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Gyantázd le.Hát ha nincs más választék akkor a zuhanyzóba,a WC-n én se csinálnám.Bár hülyeség a hosszú nadrág azt nem is mondanám. :D
2012. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyantázd le.Hidd el,sokkal ritkább lesz a szőr,és 2 hétig biztos,hogy nem fog semmi visszanőni,és még borosták sem lesznek.Ha nincs pénzed kozmetikushoz menni,lehet kapni hideggyantát is.Ha pedig mindenképp borotválni akarsz,akkor beállsz egy zuhanyfülkébe,és ha rutinos vagy két perc alatt megcsinálod.Az senkinek nem fog feltűnni,és lehet függönyök is lesznek.Szerintem egyáltalán nem gáz,ha a többiek látják,ahogy borotválod a lábad,nincs abban semmi ciki.Nem kisgyerekek vagytok ez általában minden nőnél egy természetes folyamat,nekem a lábszáramat mai napig az ált.iskolás barátnőm gyantázza,mert hátul nem nagyon tudom magamnak,a hajlat alatt mindig marad egy kicsi.Szóval,nem kell bujkálni semerre.Hosszú nadrágot is viselhetsz.
2012. aug. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!