Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az oldaltáskától...

Szerintetek az oldaltáskától tényleg gerincferdülésetek lesz? Inkább váltsak át rendes hátizsákra?

Figyelt kérdés

Oldaltáskát hordok és sokan mondják hogy nem egészséges meg hogy gerincferdülést kapsz. Jó ezt tudom de már attól hogy 1 évig hordom suliba?

Mondjuk az igaz, hogyha nagyon sok könyv van benne akkor elkezd fájni a vállam meg a hátam. Ja és bejárós vagyok úgyhogy busszal járok be a városba. Mit csináljak?? :/


Kb. hasonló a táskám ehhez:

[link]


Van mégegy táskám amit ritkábban szoktam hordani: (ilyen az alakja csak converse) [link]



2012. aug. 14. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
én egy évig nike oldaltáskát hordtam suliba, de megbántam, tegnap vettem hátizsákot, már alig vártam. igaz h nem lett gerincferdülésem de azóta is fj a nyakam és akkor is fájt a vállam és a hátam mikor hortdam :q amúgy én is busszal jártam és sokkal jobb a hátizsák. 14/l
2012. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én lányként elég korán cikinek éreztem a hátizsákot, úgyhogy 10 évig oldaltáskában hordtam a cuccaimat és most is azzal járok dolgozni, és a gerincem ugyanolyan mint volt.
2012. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gerincferdülés akár fél év alatt is kialakulhat mivel még fejlődő szervezet vagy, könnyen "eldeformálódnak" a csontjaid is. Nekem hátizsákom volt amit egy vállon hordtam, az is ugyanolyan gerincferdüléshez vezetett. Idióta voltam, és nekem senki nem szólt hogy nem kéne.

Szóval maradj a hátitáskáknál, jobban jársz.

2012. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 hordtam oldaltáskát mert mindenki olyat hordott. Nagyon megbántam :( gerincferdülésem van, nem telik el úgy nap,hogy ne fájna a hátam. Most rendszeresen kell úsznom ;)
2012. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Maradhatsz az oldaltáskánál, csak váltogasd, hogy melyik oldalon hordod.
2012. okt. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!