Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki vegetáriánus, az tényleg...

Aki vegetáriánus, az tényleg fiatalabbnak látszik?

Figyelt kérdés

Láttam egy képet, ahol egy japán csajnak, olyan volt a bőre, a feje meg mindene, mint egy 15 évesnek és 43 éves volt. Valaki azt olvasta egy cikkben, hogy vegetáriánus ezért ilyen a bőre. Szerintetek igaz??

14/L


2012. aug. 11. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség a vegetáriánusoknak szerintem hamarabb összeszottyad a bőre de ez csak az én egyéni véleményem. A japánoknak meg ilyen a genetikájuk nagyon sokáig maradnak fiatalosak és hirtelen öregednek. Persze az életmódjuk is közrejátszik ebben.
2012. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyrészt a genetika határozza meg, hogy ki mennyire és mikor ráncosodik. Persze, ha folyamatosan rombolod magad cigivel, piával, egészségtelen kajákkal, ne adj' isten drogokkal elég sokat ronthatsz a helyzeten. De nem kell vegetáriánusnak lenned ahhoz, hogy egészségesen élj.
2012. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, de csak akkor ha normális az étrendje. Ha mindennap vajas kenyeret eszik nyilván nem. Nagyon sok zöldséget és gyümölcsöt kell enni. Én egy éve vagyok vega és teljesen jól érzem magam.
2012. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi idősek!!!


[link]

2012. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2012. aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!