Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Balkezes vegetáriánus?

Balkezes vegetáriánus?

Figyelt kérdés

Én az vagyok.

Érdekelne, hogy a többi balkezes milyen okból lesz vegetáriánus?? Van egy olyan feltételezésem, miszerint érzékenyebbek a balkezesek a többieknél, ezért lesz köztük több vegetáriánus.


2010. márc. 28. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Én balkezes vagyok de a kedvencem a medium bélszín:D
2010. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Balkezes, ma disznópörköltet vacsoráztam..kétszer. És érzékeny se vagyok,sőt egy őstahó,paraszt tulok.
2010. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Mi az hogy érzékenyebb? Érzékenynek kell lenni ahhoz h vegetáriánus légy? Szerintem inkább hülyének. Legalábbis ha nincs valami betegséged, ami miatt annak kell lenned.
2010. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
jobbkezes vagyok, mégis azért lettem vegetáriánus, mert sajnálom az állatokat. (nem kérek szépen lehülyézést a többi kedves válaszolótól :D) ne haragudj, ha nem pont erre vonatkozott a kérdésed, de ha csak balkezes vegák írnának ide, akkor elég fals képet kapnál.
2010. márc. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Pont erre gondoltam. Bár a sajnálat nem a legjobb szó. Paul McCartney is balkezes és vegetáriánus, osztom az elvét, miszerint: "az állatok a barátaim, és az ember nem eszi meg a barátait".
2010. márc. 28. 23:37
 6/11 A kérdező kommentje:

Még valami! Ha a többi "kedves válaszoló" lehülyézne, pontozd le őket!

És a hülyézőknek, hogy legyen min rágódniuk: Hitler is balkezes volt és vegetáriánus!!

2010. márc. 28. 23:39
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

"Hitler is balkezes volt és vegetáriánus!!"


És ezt ki nem szarja le? Vagyh ogy jön ez ide? Eddig nem néztelek hülyének, de most már igen. És ne haragudj már meg, de nem attól leszel érzékenyebb, hogy sajnálod az állatokat. Meg különben is, a növényeketn em sajnálod? Valaha azok is vidáman fotoszintetizáltak egy csinos kis réten.

2010. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
Ja. Nagy hülyék vagytok. Menj inkább robbants fel egy vágóhidat vagy valami, azzal több állatot mentesz meg, mint hogy nem eszel húst. Húsvétkor meg böjtkor/méregtelenítéskor ne egyél, de amúgy szüksége van rá a szervezetnek.
2010. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Igen,Hitler intézkedései egyértelműen érzékeny,törékeny lelkéről tanuskodnak,akor csak ey liliom..:DDD
2010. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "hasznos" válaszokat, mindenki megkapta érte a megfelelő pontszámot :-)
2010. márc. 29. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!