Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én eredetileg egy fekete...

Én eredetileg egy fekete iskola táskát akartam de apa nem engedi és vissza kellet vitetni . Helyette vettem egz rózsaszín vírágost 16 évesen még elmegy nem? :/

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nincs azzal gond.Azonban édesapádat nem értem.
2012. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
...nem:(
2012. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Remélem lány vagy, mert akkor elmegy! :D
2012. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz :/ Apukád miért nem engedi hogy olyat vegyél amilyet szertnél??...És már nem akarlak megbántani de én 1.osztályba is fekete és kék táskával jártam állatlában mindig :( Sajnállak
2012. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már apád döntse el hogy neked milyen táska kell. Inkább hordanám a cuccom tesco szatyorban mint rózsaszín táskában. 16 évesen már azért elég gáz, már a 11 éves húgom sem hord ilyesmit. Simán megvenném a feketét, ha nem tetszik a szülőknek, akkor is.
2012. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne menne el,ahogy a felnőttek is hordanak rózsaszín ruhákat,úgy elmegy egy 16 évesnek is a rózsaszín táska.Gondolom nem ilyen: [link]

Ha meg ilyesmi,akkor nem gáz,sőt jól néz ki: [link]

2012. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Eredetileg meg is vettem csak amikor meglátta nagy veszekedés volt és másiknap vissza kellet vitetni és kicserélni egy másikra ...amugy azért mert a fekete a halál színe az ő szemében .... majd keresek linket a táskáról vagz hoyyá hasónlót:) és kérek majd vélemént csak most géptől is elvagyok tiltva 1-2 hónapja már ...

amint tudom majd feltesem :)

2012. aug. 10. 22:18
 8/10 anonim ***** válasza:
hát...szerintem én megmondanám apámnak azért, hogy már mindjárt 18 leszek, egy felnőtt ember, és akkor olyan cuccokat veszek úgyis amilyet akarok... csak hogy tudja, hogy nem vagyok már az iciri picicri kicsi lánya, csak a lány :))
2012. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak apu képes lenne szétcibálni ...

Amugy alapszíne fehér ,alja meg amibe teszem oldalt az ütcsit az meg szürke .

A minta virágos 4 színből áll, 2 rózsaszín árnyalat és 2 lila árnyalat : halvány rózsaszín és egy sőtéb árnyalata , lila úgyan .

Szóval elmegy ... !?

2012. aug. 13. 11:18
 10/10 A kérdező kommentje:

Amugy igen lány vagyok :'D

És 16, még messze van az hogy 17 leszek.

Most leszek első éves.

2012. aug. 13. 11:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!