Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi kell ahoz, hogy egy csaj...

Mi kell ahoz, hogy egy csaj emos legyen ugy külsöleg mi az ami nagyon számit? XĐ

Figyelt kérdés

Tök jol néznek ki az emos pasik ismerek is jo néhányat de több esélyem lenne náluk ha énis az lennék!

Pl.Milyen legyen a haj szinem eredetim az szöke majd rozsaszinesre festem!



#szerelem #fekete #emo #ruházat #külsö.sex.rozsaszin
2012. jún. 16. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Több esélyed van, ha önmagad adod. Különben másokat és magadat csapod be, vagy téged fognak becsapni, rongyként használni.

Ha van közös témátok, az már jó. Ajánlom a zenét.

Személyiséged nem tudod megváltoztatni és nem is kell hülye irányba.

Ha az érdekel, hogy külsőleg milyenek, akkor keress rá a neten képekre.

2012. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A belsöm olyan,azt nem változtatom,külsöleg ugy mien cucok,smink,stb lenne jo?

Amugy 14 éves vok!

Zenéröl: meg egyértelmü Skrillex az legjob imádom <3

2012. jún. 16. 16:36
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Lényegében tépett, sötét haj, esetleg színes csíkokkal megspékelve. Sminknek erős, fekete tusvonal. Szűk ruhák; csőgatya, színes/feliratos toppok. Ennyit még én is le tudtam szűrni pár képből. Ja és előny, ha lány létedre az elől deszka, hátul léc kategóriába tartozol...

2012. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Először is, tanulj meg írni. Másodszor, járd ki az iskolát, ráérsz még fiúzni..Harmadszor, ha nem akarod magad kitenni, folytonos sértegetéseknek, beszólogatásoknak, akkor ne legyél emo. Azért az emokat nem nagyon tűrik meg manapság, egy fiúért, meg pláne ne nézz ki így. Múló dolog..
2012. jún. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

***spoiler***


poser


***spoiler***

2012. jún. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pózer gyökér :D az ilyenek miatt, mint te nézik a stílusbelieket érvagdosós tinip*csáknak. (nem vagyok emo, de bármiféle pózerek eléggé idegesítenek)
2012. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor elmagyarázom, immár harmincadjára. :

az emo egy életérzés! ...nem úgy döntöd el, h . hát akkor holnaptól ilyen leszek...ennyi erővel lehetnél holnap után punk is. am meg, ha ezt így gondolod, akkor nem leszel más csak PÓZER. akiket mi utálunk...az emo egy embernél csak kialakul, ált nagyobb trauma hatására. Az igazi , nem pózer emo , túl érzékenységben szenved, bár ezeket is külön "kategóriába "lehet sorolni. Nem akartam senkit sem megbántani, de ez nem úgy működik, hogy holnaptól ilyen leszek. bocs, de nem így működik. Kül a válasz a kérdésedre :

- sötétebb cuccok, szembe fésült haj, sötét smink, EMO ROCK.(emo rock= emotional , érzelmes rock.)

de h könnyebben elmagyarázzam : http://www.youtube.com/watch?v=_aWy_4wvHCc -->innen majd könnyebben megérted.:)

2012. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy az emo egy életérzés!Nem azért leszek vagy vagyok az mert ilyen kedvem van mert vagy tetszik,esetleg azért mert divat hanem azért mert egyszerüen ilyen vagyok igy érzem jol magam sok fájdalom volt az életembe te itt önmagam lehetek!!Nem vagyok olyan mint a korosztályom többi réssze akik most karcolgatyák magukat mert jaj uristen ök most depisek mert anyukal összevesztek vagy szar az élet és sajnáltatyák magukat :P
2012. szept. 20. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!