Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kb.5 centis szőrt hogy kéne...

A kb.5 centis szőrt hogy kéne eltávolítani "ott"?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és elég korán érő. Eddig nem nagyon foglalkoztam vele, de most már nagyon zavar. Nem merek bikinibe se meg sima bugyiba se leni mert nagyon látszik. Borotválni nem igazán szeretném mert a hónaljamon elég korán elkezdtem a borotválást és rosszul jártam vele :/ . Kérlek segítsetek!!!!

2012. aug. 8. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
ollóxd
2012. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
hajnyíróval nagyold le
2012. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz borotvát használni, akkor gyanta. Szerintem magadnak nem tudnád megcsinálni, ha még nem voltál kozmetikusnál, esetleg menj el oda. Anyukád, vagy valaki nem tud elkísérni? vagy segíteni ebben, hogy hogyan kell gyantázni? Mert lehet kapni otthoni használatra is, sőt, hideggyanta csíkokat is, csak az kevésbé hatásos.
2012. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak vágd rövidebbre, ollóval vagy hajnyíróval, a bugyin kívűl viszont le kell szedni, ciki ha kilóg.... Gyantáztasd és akkor 2-3 hétre le van róla a gond. nem fog szúrni sem.
2012. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bugyiból kilógó punciszőrt ollóval vágd le.
2012. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!