Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni pólónyomtatá...

Tudnátok segíteni pólónyomtatással kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Szeretnék jó pár színes és fekete-fehér pólót egyaránt nyomatni. Minták eltérő méretben vannak.

Néztem, milyen nyomások vannak. Szita drága nagyon, mindenféleképpen 10db árát ki kell fizetni és a színek is behatárolják nagyban az árakat. Nem tudom, ha mondjuk fekete-fehér mintáról lenne szó és van benne szürke vagy világosabb tónus akkor az is pluszként számít vagy szimplán a két színt kell megfizetni (fekete-fehér)?


Van még akkor közvetlen digitális póló nyomtatás. Színes dolgok ezzel lennének csinálva, mert szitával irgalmatlanul drágák lennének. Mennyire tartós ez (kopás, repedezés, fakulás, stb)?

Minőség terén mennyire lehet jónak mondani? Gondolok itt a részletességre, színek hitelességére... Ne ilyen utólagos nyomást eredményezzen az lenne a cél...Lehetséges ez?


Boltba se készül minden drága póló szitával szerintem, de javítsatok ki ha nem így van.


Mosásra, vasalásra odafigyelnék ugyanúgy...



2012. aug. 8. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi itthon beleszoktuk vasalni. De az gagyi... / hamar rossz mindősége lesz szerintem/

Amit boltba csinálnak az nem tudom milyen. Sporttáboros pólót valamilyen pesti cégnél szoktuk csinálni. Azt pontosan nem tudom, hogy ők, hogy csinálják. De azok jó minőségűek. / Nem tudom a nevüket, pólókat csinálnak ill. egyedi melegítőket nekünk. A melegítőbe pl.: bele is varnak egy egy emblémát ill. van amit úgy csinálnak rá minta pólóra./ Nekem tőlük egy pólóm és egy melegitőm van. 1 1/2 és 2 évesek és még mindig jól bírják.

2012. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Halottam, hogy a vasalós megoldás nem valami hosszú élettartamú s boltok közt is nagy eltérés mutatkozik.
2012. aug. 8. 13:14
 3/3 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm szépen a részletes válaszodat!


Digitális nyomással fogom szerintem csináltatni egy jó egyszínű pólóra. Olcsóbban kijövök kis tételnél, kb 4-6 pólóról lenne szó. Ebből 4db fekete-fehér, ha esetleg úgy lenne pénzem elképzelhető, hogy ezek szitával fognak menni.

Színesek mindenképp digitális nyomással lesznek megoldva.

Egyelőre hanyagolom, mert digitális nyomással egy póló alaphangon 7-9e lenne, amiért veszek egy komolyabbat boltban. Saját célra be kellett látnom, hogy drága mulatság.

2012. aug. 9. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!