Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajanlotok a henna festekke...

Mit ajanlotok a henna festekkel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Egy par eve mar hogy festem a hajam rendes festekkel s most kiszeretnem probalni a henna hajfesteket, de nem a rendes hennat hanem az elore kevert festeket( persze megnezem mielott megveszem hogy termeszetes anyagokat tartalmazzon), kb egy honapja festettem meg utojara a hajam.s ugy hallottam, hogy kell varni 3-4 honapot s utana szabad hennaval festeni, EZ IGY VAN A HENNA FESTEKKEL IS???

#henna #hajtestes
2012. máj. 15. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

először is,ha még nem használtál hennát mindenképp végezz előtte allergia tesztet.

Henna után hennával lehet festeni,de azt is egy két hónap után,de henna után rendes festékkel nem szabad 3-4 hónapig festeni,mert a henna kénsót tartalmaz és ha arra rákensz egy oxidációs festéket akkor leég a hajad.

2012. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
s ez forditva is igaz?tehat eddig rendes festeket hasznaltam most akarok eloszor henna festeket hasznalni.
2012. máj. 15. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
igen
2012. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!