Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem a körmeimmel?

Mit kéne tennem a körmeimmel?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy a körmeim állandóan berepedeznek, és a felső réteg mindig "leszakad", leválik, ezáltal pedig nagyon puhák is lesznek, és nem is valami szép :/ Vitaminhiány nem lehet, mert eszem gyümölcsöt, zöldséget is. Tudnátok valamit ajánlani? Körömlakkot (ami segít) vagy esetleg valami mást?
2009. júl. 19. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Naponta reszeld le őket. Nem hülyeség, hidd el, én régen ugyanezért nem tudtam megnöveszteni. Elkezdtem reszelni, és egy hónap alatt láthatóan erősödtek. Nem kell tövig reszelni, csak egy kicsit, mert így megakadályozod, hogy elvékonyodjon. Az a lényeg, hogy nem csak a végét reszeled, hanem a végén a felső rétegre 45°-os szöget bezáróan tartod a reszelőt, és így is megreszeled. Végül kicsit újra a végét. Ne fém reszelőt használj, inkább ilyen eldobhatósat. A lakkok nem engedik lélegezni a körmöt, én ezért nem ajánlom őket.
2009. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem ugyanez a problémám volt nemrégen azért beszélek multidoben mert mamár szép egészséges kormeim vannak.A bororvos azt monta h igen vitamínhiány valami hiányzik a szervezetembol (pedig én is eszek meg ettem si gyumolcsoket,zoldségeket)Ja és monta h a lerágott problémás kormoket nem szabad festeni ..esetleg vannak speciálos koromlakkok amik erosítik a kormot és noveszto hatásuk van ezt biztosra bizonyíthatom h nekem télleg segített Errol a koromlakkrol beszélek [link] ez nekem helyrehozta a kormeimet ,ezek alapszínu koromlakkok az uveg színe csak azé kulombozo mert kulombozo koromproblémákra vannak én a rozsaszínt vettem ez a koromnoveszto...amugy monta az orvos h azért is lehet h nemno,betoredezik h vérszegény vagyok....ja és az igaz h asok VITAMÍN:))))))REMÉLEM SEGÍTETTEM :)
2009. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, ezt a lakkot hol lehet megvenni?


Kérdező: nekem is ilyen problémám van, ha minden este bekenem a körmeimet kézkrémmel az segít... de most méhviaszos balzsamot keresek, amíg nincs az oriflame univerzális balzsamját használom, nekem nagyon jó eddig.

Már nem olyan csúnyák, élettelenek a körmeim, este jól be kell masszírozni, reggel már szép.

Bár szerintem olyan hű de erős sosem lesz, de valamivel jobb most.

2009. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat! :) és 13:44-es, ha meg tudnád nekem írni, hogy hol lehet olyan lakkokat venni, azt megköszönném:)
2009. júl. 20. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
hát sztem nézzetek szét drogériákban nemtom h hol lehet kapni mert én szlovákiából vok ...de asziszem h rossmanban vagy a dm-ben már láttam..sajnos ebbe nemtok non segíteni de kellene lenni magyarországon is mert én régen már láttam 13:44-es voltam
2009. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, akkor keresgélni fogok, köszi :)
2009. júl. 20. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!