Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk? Ha a lány kívülről nem...

Fiúk? Ha a lány kívülről nem olyan szép akkor belülről se lehet?

Figyelt kérdés
Felvett egy paraszt msn-en.. és kérdeztem tőle dolgokat, és küldözgetett linkeket hogy ennek de jó alkja van ez de szép..én meg rákérdeztem hogy ha a lány kívülről nem olyan szép akkor belülről se lehet? és azt mondta hogy igen...
2009. júl. 19. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
ez egy idióta kérdés már boccs.. csak a szép lányok lehetnek kedvesek..? szerinted..? jesszus..
2009. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy idióta kérdés..De vannak ilyen fiúk is..és kíváncsi vagyok a véleményükre.
2009. júl. 19. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Jaaajjj az ilyeneket nem kell komolyan venni :)

Ne tudd meg, hogy én a hétvégén milyen társaságban voltam.. Folyton csak cseszegettek, mikozben az én kajámat falták.

Nem kell veluk foglalkozni.. Aki mondta, az egy kocsog!! Tipikus tinédzser "enyém a világ" duma.. Én ezért vagyok inkább egyedul, mint ilyenekkel.

2009. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Hülye az. Sok iylen van..

Van, aki szép és belülről ocsmány, van aki kívülről és belülről is szép és ugyanez megfordított esetben. Minek hiszel ilyeneket el neki??? Te is tudod, hogy ez butaság.

2009. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm..Igen tudom hogy ez butaság, de én véleményeket szeretnék:D köszönöm szépen;)
2009. júl. 19. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!