Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az exem szerint dagadt vagyok,...

Az exem szerint dagadt vagyok, szerintem nem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 3. 18:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%
olyan dagi vagy...fúúúúj bújj el de gyorsan...csak nemtom hova férnél el -.- ezt te se gondoltad sztem komolyan?!
2012. aug. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de úgy kezdtem a kérdést, hogy "Az exem szerint dagadt vagyok, SZERINTEM NEM.".... Néhányan túlkombinálták itt a dolgokat, és olcsó szánalmas ribinek tituláltak, aki itt próbál pasizni. :D XD Mert feltettem egy bikinis képet egy egyszerű kérdéssel. Nem, köszi nincs szükségem a netes partner keresésre, megy személyesen is :D
2012. aug. 4. 07:59
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy ez, és ezt te is tudod magadról. amúgy látom használod a képszerkesztő weboldalt.
2012. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 ASOT ***** válasza:
93%

nem arról van szó, hogy 100% hogy itt akarsz ismerkedni, és nem arról van szó h rib@nc vagy!


Hanem arról, hogy ezt nehéz elhinni, egy ilyen kérdést! Stimmt?? :)

Mert ilyet egy pasi max akkor mond ha már semmit sem tud a nő fejéhez vágni, avagy fogyatékos a pasi!

Persze az is lehet h közben látásromlása lett.....


De alapból ha egy neked fullra jó testű és jóképű pasi felrakna így egy képet fordított esetben te is ezt gondolnád nemde?? :)


Ádíjossz!

2012. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14-es jogos
2012. aug. 4. 18:25
 16/18 anonim válasza:
:S Nem lehet, hogy terhes vagy? A hasad tök olyan, mintha egy 4 hónapos gyerek lenne benne...
2012. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi a szarért kell az emberből kicsikarni az önbizalma legvégső szikráit is? Én, aki (fél hónap híján) egy éve keményen dolgozom a kívánatos testalkatért, távolról sem érek fel a tiédhez (alacsonyságomból kifolyóan nem is fogok - rövid végtagok átka), ráadásul nem egyedül rólam mondható el mindez, erre te idejössz felpakolni ez szexin pózoló fotót egy képtelen zagyvasággal... Hát b*szódj meg!
2012. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
*ez=ezt a
2012. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!