Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ha 169 centi...

Szerintetek ha 169 centi vagyok es 87 kilo mennyit kene minimum leadnom? Eleg erös a csontozatom 100 80 és 110 a meretem es csak pici narancsborom van a fenekemen

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
hát elég soknak tűnik...én 174 vagyok és 55 kg. még így se vagyok teljesen elégedett nekem is van pici narancsbőröm :( szerintem kb 15 kilót kéne leadnod...ha erős a csontozatod. szerintem...amúgy hány éves vagy?
2012. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
arra gondoltam futnom ken de h kezdjek hozza h birjam is?
2012. aug. 2. 23:37
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem a futás egy jó sport, de próbáld ki pl a fallabdát, nem is nehéz viszont nagyon megmozgat! ja és a vacsorát azt hanyagold...vagy ne egyélsokat max egy joghurtot vagy ilyesmi :) sok szerencsét!
2012. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
futás... először kezdj el kisebb távokat. az is nagy szó, ha először csak 800 m-t futsz le. én is így kezdtem (de én vékony vagyok, szóval nem fogyás céljából:D). aztán növeld az adagot naponta vagy 2naponta párszáz méterrel. (bár eleinte inkább heti 2-3x fuss, aztán mehet töbször is, ha úgy érzed, h megy). majd1 km-t le tudsz futni, majd 2-t aztán 3-at stb. de megfelelő felszerelés kell, nehyogy tönkremenjen a lábad! csinálj még erősítő gyakorlatokat is (felülések, kitörések, fekvőtámaszok), ugyanolya 'logikával', mint a futást :D és egyél normálisan, egészségesen, kerüld a mekiszerű cuccokat. sok sikert! (és bocs a hülye fogalmazásért:D)
2012. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mi a célod. Szerintem legalább 30 kg-ot kéne leadnod hogy igazán jól nézz ki. De igazából már 20 kg leadása után se lesz rossz a helyzet.


Először is kezdheted a kajával. Pl amit megettél eddig annak mostantól csak a felét edd vagy annyit se. Én ezzel fogytam sokat.

2012. aug. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ugyanennyi cm és kg voltam még szeptemberben. Azóta lefogytam 71 kg-ra (és nőttem kb 2-3 cm-t), de még mindig úgy érzem, hogy egy 10 kg-ot legalább le kell adnom, bár sokan mondják, hogy nagyon látszik rajtam a változás, és már ez is jó. Nálam a biciklizés eredményezte a fogyást, és az, hogy kevés kenyeret eszek, ha eszek, akkor is rozsos kenyeret.

Sok sikert a fogyáshoz, szerintem 15-20 kg elég lesz, ha erős a csontozatod!: )

2012. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!