Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a magenta...

Mi a véleményetek a magenta színű hajról? Alul kép!

Figyelt kérdés

Kék a szemem,most feketére van festve a hajam,de már unom.

Arra gondoltam,hogy ha nem is az egész,de alul vagy melírokkal feldobnám.

15/L

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. aug. 2. 14:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ha megcsinálod mutass mar egy kepet legyszi :)
2012. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%

Kedves 9.!

Nem tudom, én hol tituláltam magamat férfinak...

Azt írtam, hogy "férfi szemmel", ami csak a nememre utal, és ez egyébként meg egy közismert szólás. Hallottál már olyat, hogy "fiú szemmel nézve..."? Mert én nem. A végére pedig odabiggyesztettem, hogy 16/f. A kicsi f a fiút jelenti, a férfit nagy F-el szokták jelezni. Szóval messze nem tartom magam férfinak.


És nem tudom, hogy miért az én válaszomra kell válaszolni! Szerintem igenis undorító, amikor egy 15 éves kiscsaj egyediségből ilyen hajjal járkál. Nekem alapból a természetes haj az esetem, még azt sem szeretem, ha valakinek ennyi idősen barnára, szőkére vagy feketére van festve a haja. És biztosíthatlak, hogy a többség egyet ért velem. A kérdező nem azt kérdezte, hogy "Akik szeretik a magenta színt! Befestessem a hajam?" Hanem, hogy mi a véleményünk a magenta színű hajról egy kiscsajon. Szóval én azt írok, amit gondolok, és én azt gondolom, hogy gyerekes. Ezután már senkinek sincsen joga leszólni a válaszom.

7. voltam... 16/f

2012. aug. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%
Nekem olyan a hajam, mint a második képen. Tényleg, teljesen ilyen:D Igaz, szeptemberre sima fekete lesz, mert a suliban annyira nem örülnének neki. De egy nyárra nagyon vicces és sajátos volt:D Nagyon szerettem.
2012. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az 1. és a 3. tetszik, de a helyedben én még nem festeném..
2012. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!