Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért jó az a nőknek, hogy...

Miért jó az a nőknek, hogy bazári majomként viselkednek?

Figyelt kérdés

Az új munkámból adódóan rengeteg emberrel találkozom naponta. Alig látok már olyan lányokat, akiknek a szempillájuk nem 2 cm hosszú, nincsen csiricsáré műkörme (még a lábán is akár) és nincs ráaggatva minden aktuálisan divatos ékszer, icewatch óra meg ilyen-olyan menő napszemcsi, póthaj, a többiről nem is beszélve.

Miért éri meg nekik ez a sok mű? Idő, pénz, sokszor kényelmetlen! Elégedetlenek önmagukkal, vagy azt hiszik, csak így tudnak megfelelni másoknak, tetszeni a férfiaknak?


2012. júl. 31. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad magadnak a kérdést. Így akarnak másnak tetszeni, legalábbis szerintem. Ne mondja nekem senki azt, hogy a lány magának akar tetszeni, mert én is el tudom magam fogadni olyannak, amilyen vagyok, más is el tudná, és csak úgy hobbiból nem ragasztok magamnak műszempillát meg műkörmöt...:)
2012. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nincs mű szempillám és műhajam, nincs műkörmöm és csak fülbevalót hordok. Ohh... napszemcsim van! :)
2012. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nincs póthajam, nincs műkörmöm, szempillaspirálozom magamat igaz, de lehelletnyire, mert nem szeretem azt a nagyon hosszú pillát, nem hordok más ékszer, csak fülbevalót és még napszemüvegem sincs, mert sosem volt kedvem hordani.

De a kérdést tulajdonképpen megválaszoltad magadnak.

Ez lett az új divat. Nem tudom láttad e azt a kérdést, amit azt hiszem tegnap rakott ki egy csaj. Hogyan lehetek plázacica címen. Tehát ez egy új divatmánia, amit nem tudom melyik idétlen talált ki, hogy ez legyen a legújabb menő dolog. A lényeg, h én tuti nem követem. :)

2012. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A napszemüveg egy okos és hasznos dolog, segítségével megvédhetjük a szemünket, de nem azzal van a baj, na mindegy.
2012. júl. 31. 17:06
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs műkörmöm , póthajam, műszempillám. De nem zavar h másoknak van. ez az ő döntésük hordják ha akarják ... kérdés: téged ez miért zavar? Igenis vannak olyan férfiak akiknek pont ez kell... bár én belőlük nem kérek az biztos ...:D
2012. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok, és imádom a szép dolgokat. Csak nem tudom elképzelni, hogyan mosogat el, meg úgy minden azokkal a csicsás körmökkel, meg a hajat tuti roncsolja a póthaj és nem tudom miért teszi ki magát valaki ilyen kényelmetlenségeknek. De akkor ez egy divat, tényleg úgy tűnik. A szempilla tuti nem kényelmes alváskor, legalábbis nekem ami a sajátom, az is néha összekuszálódik, ahogy alszom. Ha milliomos lennék, akkor sem csinálnék magammal ilyet. A másik, amit nem értek még, azok a szépészeti műtétek. Nem az olyan, ami tényleg elrontja egyesek életét és azt teszik rendbe, hanem amikor órási melleket tetetnek be. A sok pénz és a FÁJDALOM!
2012. júl. 31. 17:09
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én meg alíg látok pasikat, akiknek ne ez a majom stílus jönne be! Engem állandóan megszólnak, mert fehér a bőröm, hiába mondom, hogy nem mehetek ki a napra, akkor értetlenkedve néznek, hogy akkor miért nem megyek szolizni?! Kicsi a mellem,azért is beszólnak. Szóval mondja azt valaki, hogy ez a sok MŰ nem a férfiak miatt lett nagy divat!
2012. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A szolizás is egy baromság. Sosem voltam, és nem is fogok menni soha! Szeretek a napon lenni néha a D vitamin helyett, de hogy kinn főjek a kívánt színért kizárt.
2012. júl. 31. 17:12
 9/12 A kérdező kommentje:
nem helyett, hanem miatt*
2012. júl. 31. 17:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Amugy teljesen igazad van, környezetemben van olyan lány, akit nagyon kedvelek, de amit magával csinál...

Műszempilla, iszonyú barna bőr, fekete festett haj,csomó smink, a hajban művirág, és állandóan (hangsúlyozom ÁLLANDÓAN) úgy öltözködik mintha vmi buliba menne: miniruha, magassarkú. De tényleg még ha csak könyvtárba megy akkor is.

Tényleg kedvelem a lányt, de régebben mikor szolidabb volt sokkal szebb volt. Én viszont nem szólok bele, ha neki ez tetszik...

De azt látom, hogy akármennyire jól akar kinézni a pasik elkerülik, mert sztem taszítja őket az ilyen külső.

Meg sztem hiába tűnik a csaj bombázónak, nincs önbizalma, mert akinek van nem viszi ennyire túlzásba a dolgot.

2012. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!