Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakom?...

Szerintetek milyen az alakom? Híznom kellene? Kép lent.

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy híznom kellene egy kicsit. Szerintetek? 13/L

[link]


2012. júl. 30. 15:38
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
ne hízz én örülnék ha így néznék ki!
2012. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
24%
Nem irónia, őszintén mondom, hogy én ennél tökéletesebb alakot még soha a büdös életben nem láttam.
2012. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
Szerintem jó alakod van!:) Örülnék,ha ilyen alakom lenne....
2012. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
Tökeletes az alakod, ne kell változtatnod semmit :)
2012. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Uhh. O.o hát köszönöm szépen!:)
2012. júl. 30. 16:18
 16/44 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem annyira nem jó, mert nem kerekedik, ahol kell, tehát csípőnél és mellnél. Alapvetően nem jó. DE! 13 évesen tökéletes, gondolom, sőt tuti, ezek után fogsz nőiesedni, hátha gömbölyűbb leszel. Amúgy ne viccelj, egyértelműen látszik, hogy ki van tolva a feneked.
2012. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
hát, direkt olyan képet szerettem volna amin nem tolom ki a fenekem, csak normálisan beálltam hogy így mit gondolnak rólam. de azért köszönöm. :)
2012. júl. 30. 16:45
 18/44 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó, ez tartáshiba. Engem mindig elcsesztek, ha nem húztam ki magam, így most én is így állok, ahogy a kérdező, nekem fel sem tűnt, csak egyszer egy barátnőm megkérdezte, hogy miért tolom ki a seggem. Aztán beszéltem az gyerekorvosommal(én is 13 voltam), aki megállapította, hogy ez tartáshiba. De engem nem zavar, szerintem szép, sokkal jobb, mintha össze lennék görnyedve.
2012. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Nekem is mondták már hogy miért tolom ki a fenekem, én meg persze csodálkoztam rajta hogy miért mondják ezt. namindegyxD mostmártudom:d
2012. júl. 30. 16:55
 20/44 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem viszont híznod kell. Ha Te jól érzed így magad, akkor természetesen ne hallgass rám, én csak véleményt mondtam, amit kértél :) Egyébként majd 3 év múlva kérdezd meg, hogy jó-e az alakod, mert most még nem vagy nőies, az alakodban még látszanak a "gyerekes" vonások, tehát valószínüleg pár év múlva már máshogy fogsz kinézni :)
2012. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!