Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen alakom...

Szerintetek milyen alakom van? Nagyon duci?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 28. 12:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bugyi huzás nélkül is jo lenne.:D ha kivagy éhezve ne itt mutogasd a pin@dat ;) amugy nem vagy duci,de szerintem ezzel te is tisztába vagy ... -.-""
2012. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Te kérdezted, hogy hogy lehetne vékonyítani az arcod sminkkel, nem?

elég botrányos kép, nem tudom, legszívesebben apukádnak megmutatnám, hogy a picike lánya miket tesz fel a netre.

amúgy aki így pózol, az elégedett a testével, te is láthatod, hogy nem duci

2012. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

koszi az eddigi válaszokat.

hat hogy ki vagyok éhezve, egy picit :D!!

amugy mondjuk régebben sokat csufoltak az alakom miatt, lehet azota ez bennem maradt!

2012. júl. 28. 12:35
 5/20 A kérdező kommentje:

a 3.dik kérdezonek, igen én kérdeztem az arcsminkes dolgot.

amugy miért mit szolna? már 24éves vagyok, meg szerintem semmi nincs benne, strandon is igy vagyok

2012. júl. 28. 12:36
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval félig letolt bugyival és idióta pózokban strandolsz. Gratulálok. Ha elégedetlen vagy az alakoddal, szállj ki a fotelből és szabadulj ki a levegőre sportolni, hidd el, sokkal szebb leszel... -.-
2012. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

igen én épp ezen vagyok hogy szép legyek, a félig letolt meg egy kis poén volt, miért mások meg csupasz melleket tesznek fel, stb.

én csak az alakomra voltam kivancsi.

de köszi a választ

2012. júl. 28. 12:46
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen már azt gondolnám van annyi esze egy nőnek, hogy nem lehúzott bugyival mutogatja magát mindenkinek.

Nem vagy duci, nőies alakod van.

2012. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

igen igazad van hogy mar ennyi idossen kell lenni némi észnek, csak ugy poénbol csináltam, de ezen lehet látni lejobban az alakom.

azért köszi

2012. júl. 28. 12:49
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
nagy poén... amúgy semmi baj sincs az alakoddal.
2012. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!