Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől tűnik fiatalabbnak egy...

Mitől tűnik fiatalabbnak egy 16 éves, mint egy 20 éves?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy elég hülye kérdésnek tűnik, de megpróbálom elmondani, mire gondolok.. Ugye mindkét említett eléggé fiatal, a ráncoktól még távol állnak, szép, sima a bőrük (vagy pattanásos:D). De akkor mitől tűnik az egyik idősebbnek, mint a másik? Megkeményednek az arcvonások, vagy mi? Vagy mondhatnám ugyanezt már fiatal felnőttkori példával, mondjuk mitől tűnik egy 20 éves fiatalabbnak egy 25 évesnél (mert oké, mondjuk egy 16 éves még gyerek a 20 éveshez képest).
2012. júl. 30. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az öltözködés sokat számít.
2012. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
18 vagyok és kiszélesedett az arcom, az arcszőrzetem sokkal erőteljesebb lett (borotválkozás után is látszik)
2012. júl. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Lányok esetén manapság általában semmitől. Ugyanúgy rajtuk van már a kiló arc és hajfesték, ugyanolyan "felnőttesen" öltöznek.
2012. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, keményednek a vonások. Ha pedig valaki túlsminkeli magát, akkor ezt a hatást még jobban fokozza. Egyébként én 26 vagyok, de 20-nak szoktak nézni. Sminkeléstől függ, meg attól, hogy mennyire szabályosak az arcvonásaid. Egy szimmetrikus, arányosabb arc mindig fiatalabbnak tűnik.
2012. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!