Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Oldal táskát vegyek vagy...

Oldal táskát vegyek vagy hátit? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés
Elég korai kérdés ez még de nem sokára megyek suliba bevásárolni,általában szeretem hamar letudni az ilyesmit és utána nem foglalatoskodni ezzel.
2012. júl. 28. 14:07
 1/7 anonim válasza:
44%
Hogy tudsz a suliba bevásárolni?
2012. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én a Te helyedben hátitáskát vennék. Nekem az oldaltáskától a nap végére mindig megfájdult a vállam.
2012. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem volt mindkettő már. :) Én a hátit jobban szerettem. Az oldaltáska folyton csúszkál, kisebb is, és azt mondják, nem egészséges. Azt mondják mostanság erre hogy jobban néz ki, ilyenek, de szerintem olyat vegyél, ami neked kényelmes. :)
2012. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hátizsák mindenképpen, több cucc belefér, kényelmesebb.
2012. júl. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) első szerintem itt én kérdezek ha tudsz válaszolj ha nem akkor ne írj semmit:) egyébként papír írószer boltok ha van suli ha nincs vannak:)
2012. júl. 28. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő van és az oldaltáskát csak akkor viszem, hogyha kevés cuccom van, mert amúgy nem férne bele és kényelmetlen is.

Szerintem hátizsákot vegyél.

2012. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is háti táskát, de akkor valami jobb fajtát, mert nekem eddig mindegyiknek szétjött a cipzárja.
2012. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!