Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jól néz ki az ál...

Szerintetek jól néz ki az ál fültágitó?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik, mert úgy néz ki mint egy fültágitó de mégsem lesz egy óriási luk a fülemben... az igazi fültágitóból a picik tetszenek még de elég furcsán néznénk ki 2O év múlva

egy csunya sebbel a fulemen...

Na és csak átkell lövetni a fület a hamis fültágitohoz igaz?

És szerintetek jol néz ki?... és haggyjatok a divattal please! Köszi!



#fülbevaló #álfültágitó
2012. júl. 24. 19:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Van a szélén fekete gumi... és gondolom addigra megunom, ezért akarok csak álfültágtót mert az n
2012. júl. 24. 19:48
 12/16 A kérdező kommentje:
hagy nyomot..
2012. júl. 24. 19:48
 13/16 anonim ***** válasza:
nem hagy nyomot. nekem 5 mm-es volt, kivettem és még azt se mondják meg, hogy fülbevalóm volt egyáltalán
2012. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszi:)) és a fekete gumit lekell venni mikor beteszed a füledbe?
2012. júl. 25. 14:03
 15/16 anonim válasza:
kicsivagymég inkább nőj fel aztán gondolkodj ilyeneken. különbenis miaz hogy állásinterjú? 14 vagy kölyök.
2012. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 #Anna# válasza:

szerintem k@rva jól néz ki :D és én is akarok még most csak hamis fultagitot de majd később igazik is :)

14/L

2014. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!