Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ha egy lány...

Szerintetek szép ha egy lány izmos?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 15:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szépnek szép, de nekem nem előnyös, mert ha pofánvág...
2012. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
41%
Egyáltalán nem. A kidolgozott izom férfira való.
2012. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szóval itt tévedés van , amit linkeltél már inkább hobbi neki a gyúrás , testépítés lehet hogy az is vagy valami fitnessguru. Na most lehet egy lány úgyis izmos hogy jobban domborodik a feneke mint a mount everest de van rajta +2-3 kiló ami a nőies teltséghez kell és a testének úgymond élvezeti értékét igencsak megdobja , na az bejön. Amit linkeltél max testépítőknek gondolom összeillenek.
2012. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Nekem abszolutt nem tetszenek a kigyúrt lányok,ez van én szeretem a husisabb (nem kövérebb) nőket...azokon lehet mit fogni!

F/23

2012. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
NO WAY! a férfi azért izmos, hogy védje a gyönge nőt, a nő meg támogassa őt, és juttassa eszébe amikor küzd, hogy azt nem a semmiért teszi, a kocka has meg majdnem olyan ronda szerintem, mintha nagy hasa lenne
2012. júl. 27. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
szerintem addig jo, amig egy lanyon epp csak latszik hogy izmos. de epp csak!
2012. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szerintem szép, nekem ez még nagyon tetszik.


F/23

2012. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Nekem egyáltalán nem tetszik! Ne legyen egy lány férfias testalkatú.
2012. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem ez már sok.Jó ha sportol egy nő,de az ilyen szintű izomzat tényleg férfiaknak való.Ok,nem mondom,sokkal esztétikusabb látványt kelt,mint egy elhízott,vagy löttyedt fenekű,csak valahogy nem indulok be rá.

Az ilyen viszont még bejön:

[link]

31

2012. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nekem is bejön. Tetszik, ha egy lány sportos, erőt sugárzó megjelenésű. Egyáltalán nem ciki. És ne foglalkozz azzal, hogy ki mit mond majd, ha elkezdesz edzeni. Mindenkinek más a véleménye, és olyan nincs hogy a "többség" véleménye a mérvadó, mert izmos lányokból is egyre többet lehet látni. Igaz, kevés van még belőlük, de egyre többen választják az egészséges életmódot, és az izmosabb megjelenést. Mindig jó érzés látni, ha van eredménye a kemény munkádnak, amit belefektetsz! Csináld bátran, és ne foglalkozzá mások "véleményével". Igenis szép tud lenni, ha van izom egy lányon! :)
2013. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!