Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szőrtelenítsem le...

Szerintetek szőrtelenítsem le ott lenn, nyárra?

Figyelt kérdés

Mert ha a fiúk véletlenül bedobnának a vízbe,akkor lehet,hogy lecsúszna a bugyim,és az cikibb lenne,mint a szőrtelen,nem?

de ha meg egy kicsi levágom fazonra, akkor átszúrja a szőrszál a bugyit,és úgyis kilátszik.. :/ mit tegyek?

15/L..nem túl korai?


2012. júl. 23. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy korai. Szerintem csináld meg:) Bár először azt mondtam volna, hogy csak a bikinivonalat borotváld le és kész, de mondjuk jaa, ha félrecsúszik a bugyid vagy ilyesmi.. a szőrösebb cikibb. De amúgy ha jó méretű a fürdőruhád, feszes meg minden, akkor nem kéne elcsúsznia.
2012. júl. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem szőrteleníts, mert ha nem mintás a fürdőbugyi, akkor eléggé átlátszik az vizesen, na meg oldalról nézve is kidomborodik... És nem korai egyáltalán! :)
2012. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem korai, akkor kell elkezdeni, ha zavar. Téged zavar, tehát eljött az ideje :)
2012. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:) És szerintetek mivel? Borotva? Vagy azzal korán visszanő,és erősödik is,nem?
2012. júl. 23. 23:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem már másnapra visszanő sajnos. :S De amúgy én nem is borotválom már, mert nem járok strandra. Csak a bikinivonalat szedem le, de az is borzasztóan csíp meg szúr mikor nő vissza. Meg tökre piros pöttyös lesz. Gyantával a legjobb, azt mondják, de szerintem ne magadnak csináld, mert úgyse tudod hogy kell rendesen, szalonba meg biztos nem fogsz elmenni 15 évesen.
2012. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én borotválom, és nem pattog ki, bár viszket mikor nő vissza.. Amúgy nem erősödik tőle, csak a szál végeket olyanra vágja le, amitől erősebbnek tűnik, de nem erősödik, az tévhit.
2012. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eleinte szar lesz egy ideig sajnos. Aztán megszokja a szervezeted vagy nem tudom. Nekem már tök simán lemegy az egész cucc bármikor. Borotválni szoktam, néha fazonra nyírom mert jópofa :P


A fiúk jobban szeretik ha csupasz teljesen. A begyulladt szálakat meg nincs mese szépen ki kell egyesével húzni csipesszel (ha nagyon benőtt akkor kiszedni) Ez is csak az elején tömeges... kb egy év után nekem már csak 1 vagy 2 szál van ami így benő.

Sajnos az elejét valahogy át kell vészelni.

2012. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én borotválom és semmi bajom. Csak az hogy sokkal több szőrszál lett és erősebb. Gyantáztatni félek na meg én is 15 éves vagyok és azért még a kozmetikusomhoz nem mennék ilyennel. De valami jbb megoldást keresek...:/
2012. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!