Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szőrtelenítsem a lábamat,...

Hogy szőrtelenítsem a lábamat, ha túl erős a szőrzetem?

Figyelt kérdés
Nagyon erős a lábszőröm. Ha epilálom, ahhoz növeszteni kell egy kicsit, ha borotválom, már estére borostás. A barátomat nagyon zavarja. Mit tegyek?

2012. jún. 22. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyantázd!

Majd késôbb ritkulni fognak a szôreid. (:

Kozmatikusnál sem olyan nagyon drága.

Én már három éve gyantáztatom a lábamat, a nagyon erôs szôrzetem miatt. Sokat segített. Teljesen hozzászoktam. Eleinte egy kicsit fájt (14 évesen kezdtem), de ma szinte már meg sem érzem.

1-2 hétig szôrmentes, aztán kezdenek el nôni. (:


17/L

2012. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sweetsugar ***** válasza:

Szerintem is gyantáztasd kozmetikusnál:)

Sokkal jobb lesz és idővel ritkul is:)

2012. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A mai világba el sem kell menned gyantáztatáshoz a kozmetikusodhoz , mert már reklámoznak ilyen gyantáztató eszközt figyeld az rtl-t ;)
2012. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Epiláláshoz miért kéne növeszteni?:) Összekevered a gyantával. Én legalábbis, mihelyst meglátom, hogy felbukkant, leszedem. Nekem is irtó szőrös volt, de a epilálás vagy a gyantázás koptatja is a szőrt, nálam is rengeteg eltűnt.
2012. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szőrtelenítő krémet próbáltad már? Nagyon kényelmes megoldás, az enyémet is levitte, pedig az se piskóta!
2012. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!