Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek meg fogja bánni?...

Szerintetek meg fogja bánni? (tetoválás)

Figyelt kérdés
Barátnőm első tetoválását csináltatta 1 hónapja, a csuklójára egy a sátán számát, gondolom tudjátok melyik az, nem akarom kiírni, mert félek, hogy törölnek, de nem sátánista, csak sok rossz dolog érte, azt mondja neki ez a gyűlöletet jelenti és hogy úgyis az számít, amit ő gondol a tetkójáról, tehát neki jelent valamit a tetoválása, de nem akarja jobban kifejteni, mert úgysem érteném, hülyeségnek tartanám. Egyébként tök szerény csaj volt, mostanában viszont egyre merészebb, én attól tartok viszont, hogy egyszer meg fogja bánni amit magára varratott, mert azért elég merész, még ha nem is "úgy" viseli, magyarázhatja...szóval ti mit gondoltok, egy fél évig hezitált a dolgon, szóval nem meggondolatlanul csinálta. Ha a ti környezetetekben valaki megjelenne egy ilyen tetkóval a kezén, mit gondolnátok róla? Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 23. 09:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah, a csuklójának belső felén van, pont a vénáján és kb 5cm-es...
2012. júl. 23. 09:26
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor ezt a b.nőd elcseszte, mert a 666 nem a Sátán száma, hanem egy majdnem 2000 éve halott emberé, egy római császáré.

Talán kicsit olvasgatni kellett volna némi bibliai magyarázatot, mielőtt magára varratott valamit.


AMúgy most már nemigen csinálhat vele semmit, ez van, majd megszokja.

2012. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa lenne ha a helyedben lennék.De most minden rossz dolognál varrassunk magunkra...? Én csak ezt nem értem.De legalább nem csak úgy varratja magára hanem a jelentése miatt.Szerintem lesz olyan idő amikor bánni fogja.
2012. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, jelentéssel bír a tetkója, ezt én is becsülöm, mert legalább nem divatból csinálja, egyébként nem minden rossz dolgot irat magára, hanem ez az egy összefoglal minden rosszat, azt mondja, ami egész életében érte/éri. Neki ez a lényeg. De azt hogy érted, hogy nem a Sátán száma? Akkor ezek szerint rengeteg előadó, meg egyszerű ember is jó hülye volt...??? Nem hiszem...
2012. júl. 23. 09:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Idióta annyit tudok mondani,ha valami rossz történik vele akkor az a "Sátán" műve?Jelentés..Ha sátánista lenne akkor megérteném de így? Olyan mintha egy néger Hitlert tetoválná magára.Egyébként áruld már el nekem a 666 neki milyen sok dolgot foglal önmagába a szám?Meg mit gyűlöl?A rossz dolgokból tanul az ember a te barátnőd csak siránkozik ezek szerint.Az első pasi aki meglátja a barátnőd tetoválását messziről elfogja kerülni,ha csak nem sátánista. :D:D:D
2012. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak a válaszom: A csaj bizonyos mintában rakatta magára a jelet, szóval azonnal nem lehet rájönni, hogy az mit takar, ne ezt le kellett volna írnom! Igen, hát ő elég érdekesen gondolkozik ezen a téren, ő úgy gondolja, minden rossz ami történik vele, az a gonosz műve. Szóval valamilyen szinten sátánista is, csak nem durván, érted...Mindenesetre, ha neki tetszik, ő hordja,
2012. júl. 26. 00:06
 7/7 A kérdező kommentje:
...bocs viseli, szóval csak kíváncsi voltam a véleményekre, a lényeg úgyis, hogy neki tetsszen. Ha meg talál egy pasit aki szereti, tuti nem a minta miatt hagyja majd el...
2012. júl. 26. 00:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!