Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudnátok ajánlani Miskolcon...

Tudnátok ajánlani Miskolcon vagy közvetlen környékén jó tetoválókat? (Skin Workshop-on kívül)

Figyelt kérdés
Minőségi felirat tetoválást szeretnék, maximum 1cm betűmagassággal, elérhető áron. Viszont nem tudom kinél csináltassam, hogy a későbbiekben is olvasható legyen és ne mosódjon el a minta.

2012. júl. 22. 12:41
 1/4 A kérdező kommentje:
!!!!Javítanék rajta! Maximum 0,5cm lenne a betűmagasság!!!!
2012. júl. 22. 13:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is Miskolci vagyok, de a Skin-en kívül nem tudtam jobbat, viszont ők meg túl drágák voltak, Pestre mentem egy ismerős csinálta. Nincs ismerősöd aki meg tudná szépen csinálni?
2012. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 brigitta925 válasza:
A Black Dragon Tattoo Art Studio is nagyon jó szerintem. Igaz hogy csak kis tetkó bolt de szerintem jók.
2012. júl. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

A Skin nálam is azért lenne kilőve, mert tényleg nagyon drágák (egy korábbi tetoválásomra kértem árajánlatot: ők minimum 16ezret mondtak, máshol TÖKÉLETESEN megcsinálták 4ezer forintért). Oké, hogy a minőséget meg kell fizetni, de nálam ez már nem tartozik abba a kategóriába :S

Tudtok esetleg vmit a Tatto Orion-ról? Nekem még azt javasolták.

2012. júl. 26. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!