Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az egész baráti köröm és a...

Az egész baráti köröm és a családom azzal piszkál hogy milyen az én vállam.160cm vagyok, és 55 kg és csupa izom keményen sportolok. És ez inkább a vállamon látszik meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igaz hogy széles a vállam meg ilyenek.. Amikor össze jövünk akkor is huh nem irigylem a barátodat mekkorát letudsz neki vágni meg ilyenek... Elmehetnél kidobonak stb.. ez annyira fáj:( Meg a pasik nem mernek szórakozni veled mi? Elegem van belőlük!:((( 19L
2012. júl. 22. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

visszaszólnék hogy ha nem fogod be lehet hogy rajtad mutatom be... vagy vmi ilyesmi

nekem is széles a vállam, sport nélkül is az volt de most főleg hogy mindennap tudok úszni

és büszke vagyok rá. ha nem lenne ilyen széles aránytalan lenne a csípőmhöz képest egy olyan keszeg felsőtest

amúgy merne csak valaki beszólni rá :D

mondd hogy az a szexepiled és kész ;)

21/L

2012. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Jajj, hagyd is el. Lesz még a szélesebb válladból hasznod, ne aggódj..nem fognak beszólni neked, mert nem vagy egy kis nádszál, akivel szórakozhatnak.


Engedd el a füled mellett, vagy ha olyan társaságba vagy, akivel ezt megmered tenni, akkor a következő "huh nem irigylem a barátodat mekkorát letudsz neki vágni " mondatnál nézz az illetőre mosolygósan és mond neki hogy rajta is megmutatod szívesen hogy mekkora az az akkora ha nem fejezi be.


Vedd úgy, mintha nem is mondanának semmit, vagy vágj vissza keményen. Próbáld bóknak venni én is úgy tudom túlélni ezeket az idióta beszólásokat:)

2012. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 intrepid ***** válasza:
49%

Nehogy már fájjon, nem akarnak ők bántani, csak kell egy téma, amivel el lehet kezdeni a beszélgetést. Lehet, hogy én is kóstolgatnálak egy kicsit, de ez csak az elismerés, ámulat lenne. Egyébként mit sportolsz? Csak nem valami harci sportot? Tini nindzsa harci teknős? Nem kell ugrani minden vicces beszólás miatt. Bár unalmas lehet 77 szer hallani ugyanazt. Azért nem tudom eldönteni, hogy igazából

panaszkodol, vagy dicsekedsz.

2012. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván aránytalan vagy, ezért szólnak be/meg. Minek kell keményen sportolni? Csúnya vagy? Vagy mit kell kompenzálni?? A legtöbb nő cseszik sportolni, ez igaz, ezért ők csípőtől lefelé szélesek, felül meg aránytalanul semmilyenek. Aki meg sportol, max. fut, az is csak lentre izmosodik. Te meg nem tudom hogy mit csinálsz, de ismerek olyat, aki 20 éves koráig versenyszerűen úszott, alacsony és a mai napig (35 éves) totál hülyén néz ki.
2012. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Hát én meg örülnék egy kicsit szélesebb vállnak, mert nekem a csípőm aránytalan a vállamhoz képest. :(

Szóval örülj neki, és ne foglalkozz a rosszindulatú megjegyzésekkel!

2012. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!