Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szegedi Árkádban melyik...

A szegedi Árkádban melyik üzletekben érdemes betérni?

Figyelt kérdés
Melyek azok a helyek, ahol nincsenek égig érő árak, de azért minőségi dolgok is akadnak benne?
2012. júl. 19. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ottani Alexandra <3 *.* igen terjedelmes és szép a választék, nem is túl drága... :3
2012. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

gondolom, ha könyvesboltba akarna menni, akkor a kultúra rovatban kérdezte volna meg:) de értékelem a humorodat:)


én a New yorkerbe, Bershkaba, H&M-be, Tallyba, Stradivariusba szoktam bemenni, ezek mind ott vannak szinte egymás mellett a földszinten. Esetleg még kiegészítem, ha sok időm van a Terranovával, a Pull&Bearrel és a C&A-val. Szerintem ennek mindnek megfizethető az ára, főleg, ha akciók vannak, mint például most. De akció nélkül is kapsz 5000-10000 Ft-ért nadrágot, 2000 Ft-tól felsőket, cipők szintén 5000 körül kezdődnek. Talán a Bershka, Stradi és a Pull drágább kicsit mint a többi, főleg a cipőik.

Néha a Cosmosba is benézek (bár 80%-ban gagyi, rossz minőségű ruhák vannak benne), tiszta kínai, de fogtam már ki ott is jó cuccot, nagyon jó áron.


A minőségről meg annyit, hogy jól meg kell nézni, hogy mit veszel, mert mindegyikben találkoztam már nagyon rossz és nagyon jó minőségű termékkel.


Persze attól is függ, hogy melyikbe érdemes bemenned, hogy milyen a stílusod és mit akarsz venni pontosan.

2012. júl. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!