Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen epilátort vegyek?...

Milyen epilátort vegyek? Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
Holnap megyek vásárolni. Mi a véleményetek a Remington EP6030 epilátorról? Ilyet vegyek, vagy inkább Braun Silk Épil 5-öt? Melyik a jobb? A Silk Épil 7-tel is szemezgettem, de az elég drága. És csak annyival jobb az 5-ösnél, hogy víz alatt is lehet használni. Víz alatt tényleg sokkal kellemesebb a szőrtelenítés, vagy felesleges ezért olyan sok pénzt kiadni? Ti milyen epilátort használtok?
2012. júl. 19. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Nekem volt már több fajta, most egy Philips van. Ez a víz alatti szőrtelenítés érdekes lehet, de szerintem csak parasztvakítás. Mert: hogy epillálunk. Egyik kezünkkel kifeszítjük a bőrt, míg a másikban lévő gépet végighúzzuk rajta. Most képzeld el ezt egy kádban :D! Marhaság!

De a másik kérdésedre válaszolva: Remingtonom volt már. Jó kis gép, csak hamar kitágultak a forgó csipeszei. A tesómnak Braunja van, ő imádja.

2012. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2012. júl. 19. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem szokott sikerülni a kádban epilálás a Silk epil 7-tel. :) Semmi ördöngösség nincs benne. Csak ülsz a kellemes vízben, egy kis borotvazselét kensz az epilálni kívánt felületre és szépen végigmész rajta. Kellemesebb egy kicsit, mint szárazon.
2012. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hogy lehet egy epillátort imádni... :D

nekem philips van, 4 éve, és nem is próbáltam még mást. szerintem olyan átlagos. a szálakat kihúzza mindegyik, ami ígyis-úgyis fáj :) A víz alatti epilálást én is kipróbálnám, szerintem jó lehet, mert a vízben puhább is a bőr, szőr egyaránt, fürdés után is sokkal könnyebben kijönnek a szálak! Ha hideg víz, akkor pedig valamennyire hűsíti szerintem.

2012. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!