Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen epilátort vegyek? 15L

Milyen epilátort vegyek? 15L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eddig borotvát használtam,de sajnos nagyon erős és sötét(fekete!!)szőrszálaim vannak ,ezért gondoltam,hogy most ki próbálom az epilátort

eleinte használtam gyantát is csak az a baj,hogy annál meg kell várni,hogy kb 8-10mm legyen a szőrszál..

ami még fontos ,hogy kb 7-10 forintot szánok csak rá


2012. jún. 22. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

phillips!

Találsz ennyiért közüle,én phillipsem 18 de vannak 10-essel olcsóbbak is ennél,de jóó márka hajnyíróba is szeretem,hajszárítóba is és epilátorba is tökéletes:)

2012. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)akkor szétnézek a philipsek(bocs ha nem jól írtam le:D) között is
2012. jún. 22. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
10 forintért nem kapsz epilátort max 10000ért xd
2012. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Philips tényleg jó, de ha javasolhatom, akkor forgótárcsásat vegyél, ne csipeszest. Ez jobban ki tudja szedni a nagyon rövid szőrszálakat is.

Ilyen a forgótárcsás:


[link]

2012. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2.

ja tényleg!elírtam:DD na szóval 7000-10000ft között legyen:))

3.köszi a választ:)

2012. jún. 22. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!