Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Begyuladt a piercingem 4...

Begyuladt a piercingem 4 hónap után ! mit csináljak vele? már nem gyógypiercing van benne!

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 17:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hasamban van
2008. máj. 5. 17:48
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Most milyen van benne? mikor tetted be? Cseréld ki aranyra v ezüstre vagy orvosi fémre. Lehet fémallergia is. Valószínű az lesz. ecseteld betadin oldattal, vagy gentamicinnel kend.
2008. máj. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tom h a fémallergiától nem gyullad be csak besebesedik mellette. Ecseteld betadinnal vagy alkohollal. Ha nem múlik el, szedd ki. Vagy még azt tod csinálni h elmész egy piercingeshez és majd ő segít.
2008. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
bizsu van bent de már 2 hónapja és idái nem volt gond!
2008. máj. 5. 18:19
 5/13 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy belekaptál? Vagy pl nadrág gombja beleakadt?
2008. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bizsut ne tégy be! Ez lehet a baj. Ha be is gyógyul az ecsetelőtől, akkor is be fog ismét gyulladni, mert huzamosabb ideig nem bírja a bizsut általában a szervezetünk. Nemesfémet, vagy orvosit tegyél be.
2008. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én is így voltam! bizsu volt benne és begyulladt kivettem és most egy szép kis gödröcske van ott és kb fél éve vetem ki:( nagyon csunya:( és most kilövetem újra és orvosifémet teszek bele mert a számban is az van és nagyon jol bírja!
2008. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
bizsut nem szabad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nyomd ki a gennyet belőle. nekem a gyógyszertárban adtak erre valami krémet amitől jobb lett. nekem gyógypiercing volt benne,és nekem is több hónap után gyulladt be. pár hétig nagyon gáz volt,de rendbejüött,már 4éve megvan és azóta semmi.
2008. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
bizsut?te naon lökött vagy.....
2008. máj. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!