Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb cipőgyártó márka?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a Vans, Converse, DC, Nike 6.0 vagy ilyesmik.

2012. júl. 15. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:

én szeretem a Nike-t, Adidas-t, meg a Filát

annyira nem vok jártas a cipőmárkákban, csak veszek cipőt, nem érdekel mien márka ha jól néz ki :)

de ezeket szeretem

2012. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
előző vok, kihagytam még a Lacoste-t, Mustangot :)
2012. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Adidas, Nike, DC,
2012. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ciánkáli, ráadásul magyar, nem igénytelen külföldi, mint az Adidas vagy a Vans.

19/f

2012. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem nincs legjobb
2012. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
79%
Tisza <3
2012. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nike
2012. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tisza
2012. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lloyd a legjobb. Nekem az van, atombomba nagyon, de 40 ezer körül vannak, tehát nem mindenkin lehet látni. De ennyi pénzért olyan minőséget kaptam,amit eddig egyik másik márkától sem kaptam meg. Régebben meg ma is többnyire használom még nagyon a Puma csukálat is, több is van, azok is megbízhatók,meg jól is néznek ki, egyedi, nem tucatcucc. Adidas/ Nike is jó, de azoknak vannak tucatszériái is, meg elmennek egy elég csícsás divatgyerek stílusba mostanság, a komolyabb, felnőttesebb darabokból meg egyre kevesebb van sajnos, de azért ki lehet fogni néha jókat plázákban. Deszkás csukám is volt 2002 -2004 közt, de már régóta nem divat, inkább egy felkapott régi divatolás ami már inkább ciki ,pont mint a Fubu nadrág. Nagy durung stílustalan "izé" Persze akik sportszerűen űzik a deszkázást, azoknak legyen, de pózerkodás deszka nélkül úgy már régóta nem menő.
2012. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Legero :))
2015. aug. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!